Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7891480145
REGON: 631279924
Rok założenia:
1999
Branża:

O firmie

"Państwowa Straż Pożarna. Komenda Powiatowa" w miejscowości Września realizuje zadania związane z utrzymaniem porządku publicznego oraz zapewnieniem bezpieczeństwa mieszkańcom. W porównaniu do Policji, dysponuje ograniczonymi uprawnieniami, z tego też powodu ściśle współpracuje z przedstawicielami Policji w sytuacjach związanych z bezpośrednim zagrożeniem dla zdrowia i życia ludzkiego. Realizując swoje działania wynikające z charakteru służby, współdziała z różnymi innymi organizacjami, w szczególności z jednostkami ratownictwa medycznego.

"Państwowa Straż Pożarna. Komenda Powiatowa" posiada swoją siedzibę w miejscowości Września w województwie wielkopolskim. Usytuowana jest pod adresem: Wrocławska 44. Kod pocztowy, którym należy posługiwać się podczas nadawania korespondencji, to: 62-300 Września. "Państwowa Straż Pożarna. Komenda Powiatowa" figuruje w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod Numerem Identyfikacji Podatkowej NIP: (numer NIP). Numer REGON to: 631279924.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego pod numerem: 61 437 40 00. Serdecznie zapraszamy również do kontaktu mailowego: kppspwrzesnia@psp.wlkp.pl.

Kontakt

Kontakt Państwowa Straż Pożarna. Komenda Powiatowa

Państwowa Straż Pożarna. Komenda Powiatowa, Września

Opinie (0)

Opinie o firmie Państwowa Straż Pożarna. Komenda Powiatowa