Sprzątanie wnętrz biurowych, mieszkalnych i usługowych
Sprzątanie wnętrz biurowych, mieszkalnych i usługowych, Panmopik Usługi Sprzątające Jacek Zuziak, Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5532365130
REGON: 384792845
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Panmopik to firma świadcząca usługi sprzątające. Należy do Jacka Zuziaka i realizuje zlecenia na rzecz osób fizycznych, wspólnot mieszkaniowych i podmiotów gospodarczych. Dba o czystość zabudowanych i niezabudowanych nieruchomości. Jej siedziba znajduje się w Bielsku-Białej.

Oferta

Dbanie o czystość to jedno z podstawowych zadań, jakie stoją przed zarządcami budynków i otaczających je terenów, ponieważ tego oczekują pracownicy firm i mieszkańcy osiedli. Najlepszym rozwiązaniem, zarówno pod względem jakościowym, jak i finansowym jest scedowanie tych prac na specjalistyczny podmiot, jakim jest firma Panmopik. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Dysponuje odpowiednim sprzętem, skutecznymi środkami czyszczącymi i przede wszystkim zatrudnia doświadczonych pracowników, dla których nawet najtrudniejsze zlecenia nie stanowią problemu. Oferta sprzątająca obejmuje:
  • mycie okien,
  • wysokościowe mycie okien,
  • mycie ścian,
  • ścieranie kurzu,
  • zamiatanie,
  • usuwanie pajęczyn,
  • mycie balustrad,
  • mycie grzejników,
  • mycie drzwi,
  • mycie podłóg.
Podłogi z kamienia takiego jak granit i marmur oraz drewna i tworzyw sztucznych są też odpowiednio zabezpieczane.

Ponadto zamiatane są korytarze, klatki schodowe i chodniki oraz parkingi. Możliwe jest też sprzątanie altan na pojemniki na śmieci oraz prowadzenie prac ogrodniczych. W ramach nich pracownicy Panmopik koszą trawę, grabią liście i przycinają żywopłoty.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o firmie Panmopik i realizowanych przez nią usługach. Po więcej warto zadzwonić albo napisać maila.


Kontakt

Kontakt Panmopik Usługi Sprzątające Jacek Zuziak

Panmopik Usługi Sprzątające Jacek Zuziak, Bielsko-Biała

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie Panmopik Usługi Sprzątające Jacek Zuziak

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Oskar
Oskar
4.0
26.03.2020
Najlepsi specjaliści od sprzątania. Dbają o blok, w którym mieszkam i dzięki temu jest w nim czysto.
Emil
Emil
5.0
13.01.2020
Firma spisała się na medal. Zleciłem im sprzątanie po remoncie i liczyłem na usunięcie wszystkich zabrudzeń. Nie zawiodłem się! Trochę to trwało, ale dzięki pracy tych fachowców biuro nadaje się do użytku. A wszystko to za całkiem atrakcyjną cenę.