Prowadzimy sprzedaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych
Prowadzimy sprzedaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, Panel-Studio. Phu. Anita i Zdzisław Koncman, Kalisz

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6181927582
REGON: 251443540
Dodatkowe kontakty:

507 194 942

Rok założenia:
2001

O firmie

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Panel-Studio powstało w 2001 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Kaliszu, na terenie województwa wielkopolskiego. Zajmujemy się sprzedażą drzwi i okien, ale nie tylko. Osobami decyzyjnymi są Anita i Zdzisław Koncman.

Oferta

Głównym profilem działalności firmy Panel-Studio jest dystrybucja różnego rodzaju drzwi i okien. Posiadamy szesnastoletnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Drzwi to wizytówka każdego domostwa.

W sprzedaży mamy:
  • okna,
  • ościennice,
  • drzwi zewnętrzne,
  • drzwi wewnętrzne,
  • klamki,
  • akcesoria drzwiowe,
  • tuleje wentylacyjne tworzywowe.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która zna się na sprzedawanym asortymencie i potrafi doradzić klientom. Nieustannie wprowadzamy do oferty nowości, które pojawiły się na rynku.

Proponowane przez nas produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które są odporne zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i warunki atmosferyczne. To sprawia, że okna i drzwi posłużą Państwu przez długie lata. Uzupełnieniem asortymentu są panele drewniane, listwy drewniane. Dysponujemy ogromnym wyborem wzorów i kolorów, dlatego mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do kontaktu klientów z Kalisza i okolic.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Panel-Studio. Phu. Anita i Zdzisław Koncman

Panel-Studio. Phu. Anita i Zdzisław Koncman, Kalisz

Opinie (0)

Opinie o firmie Panel-Studio. Phu. Anita i Zdzisław Koncman