Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7851012998
REGON: 361645817
Rok założenia:
2007

O firmie

Opakowania papierowe i tekturowe, Pak-system Agnieszka Kanoniczak, Śrem Firma Pak-System, prowadzona przez Agnieszkę Kanoniczak, zlokalizowana jest w Śremie, na terenie województwa wielkopolskiego. Specjalizujemy się w produkcji opakowań z tektury. Działamy na rynku nieprzerwanie od 2007 roku.

Oferta

Od wielu lat zajmujemy się produkcją tekturowych opakowań. Zapewniamy pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia, rozpoczynając od stworzenia projektu graficznego, a kończąc na produkcji kartonów z nadrukiem. Ponadto zapewniamy transport zakupionych u nas wyrobów.

Jakie produkty znajdą Państwo w firmie Pak-System w Śremie?
Oferujemy kartony i pudła wykonane z tektury falistej. Wykorzystujemy trzy- lub pięciowarstwową tekturę, która jest trwała i bardzo lekka. Oprócz tego proponujemy szeroki wybór opakowań klapowych czy fasonowych. Ponadto dysponujemy bogatym asortymentem kartonów do pizzy, a także kartonów na palety EURO. Dodatkowo zachęcamy do zakupu kartonów powlekanych folią PE, które są przeznaczone do kontaktu z żywnością. Dopełnienie oferty stanowią wysokiej jakości skrzynki na owoce oraz warzywa.

Czy opakowania z Pak-System są bezpieczne dla środowiska?
Wszystkie oferowane przez nas produkty są w 100% przyjazne dla środowiska naturalnego, bowiem produkujemy je z ekologicznych tektur falistych, wykonanych z papierów makulaturowych bądź celulozowych. Dodatkowo do ich produkcji używamy kleju skrobiowego. Mogą zatem zostać poddane recyklingowi.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Pak-System?
Zakres naszej działalności obejmuje świadczenie usług dotyczących wykonania nadruku na opakowaniach. W swojej pracy używamy innowacyjnej metody fleksograficznej. Posiadamy nowoczesny park maszynowy. Specjalistyczne urządzenia pozwalają nam również na produkcję wielokolorowych druków na pudłach. Powierzone nam zlecenia realizujemy rzetelnie i terminowo. Służymy fachowym doradztwem związanym z projektowaniem graficznym. Gwarantujemy atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i nawiązania współpracy z firmą Pak-System w Śremie.


Kontakt

Kontakt Pak-system Agnieszka Kanoniczak

Pak-system Agnieszka Kanoniczak, Śrem

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Pak-system Agnieszka Kanoniczak

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Jan
Jan
5,0
25.09.2018
Polecam współpracę z tą firmą, już od dawna zaopatrujemy się u nich w pudełka transportowe. Mają też opakowania wielkogabarytowe, dzięki czemu przy ich pomocy przewieźć można właściwie każdy towar.
  • Jakość/cena
    5,0
  • Obsługa
    5,0
  • Godne polecenia
    5,0