Sprzedaż, wynajem i naprawa agregatów tynkarskich
Sprzedaż, wynajem i naprawa agregatów tynkarskich, Pagat. Agregaty malarskie, szpachlarskie, tynkarskie, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8421235495
REGON: 811967013
Rok założenia:
1996

O firmie

Siedziba firmy Pagat znajduje się w Szczecinie. Przedsiębiorstwo Tomasza Watrala działa na rynku od kilkunastu lat. Specjalizuje się w handlu i usługach związanych z remontami i pracami budowlanymi.

Oferta

Jeśli prowadzą Państwo firmę budowlaną, albo planują remont, to najlepszym przedsiębiorstwem do którego można się zwrócić po pomoc jest Pagat. Firma specjalizuje się w sprzedaży elektronarzędzi, chemii budowlanej oraz urządzeń przeznaczonych do natryskowego nakładania materiałów. W ofercie znajdują się m. in.:
  • gładzie szpachlowe
  • silikony
  • farby
  • folie w płynie
  • grunty
Ponadto klienci mogą kupić agregaty do malowania, szpachlowania i nakładania tynków. Są to wydajne urządzenia, które w większości wyposażono w kółka, dlatego łatwiej je transportować. Do agregatów polecane są zestawy naprawcze i liczne akcesoria, np. dysze, przedłużki, pistolety natryskowe i filtry. W przypadku, gdy agregat się zepsuje firma Pagat zajmie się jego naprawą. Przedsiębiorstwo prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny takich marek jak Titan, Wagner, Graco oraz Flex.

Osoby, których nie stać na zakup nowych agregatów, a także wszyscy, którzy nie potrzebują takich urządzeń na co dzień, mogą skorzystać z wypożyczalni prowadzonej przez firmę. Znajdą w niej Państwo nowoczesne konstrukcje, które można wypożyczyć już za niewielką cenę.

Poza działalnością handlową i serwisową firma Pagat podejmuje się też prac ogólnobudowlanych. Działa terminowo i dokładnie, prowadząc prace wykończeniowe pomieszczeń, kładąc tynki strukturalne i gładzie bezpyłowe. Ponadto pracownicy przedsiębiorstwa malują i szpachlują przy pomocy agregatów różne powierzchnie. Farba nakładana jest na elewacje, konstrukcje stalowe mostów i wiaduktów, a także dachy i suwnice. Dodatkowo firma zajmuje się konserwacją pokryć dachowych.

Więcej informacji związanych z firmą Pagat znajduje się na stronie internetowej.

Marki i specjalizacje

Firma sprzedaje produkty takich marek jak Tytan, Rubi, Kubala, Mirka, Wagner, Kaleta, Stalco, Graco, Wiwa i wielu innych.

Wideo

Kontakt

Kontakt Pagat. Agregaty malarskie, szpachlarskie, tynkarskie

Pagat. Agregaty malarskie, szpachlarskie, tynkarskie, Szczecin

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Pagat. Agregaty malarskie, szpachlarskie, tynkarskie

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Piotr P.
Piotr P.
5.0
16.11.2018
Polecam, super współpraca