Zdrowy i ekologiczny miód z łąk i lasów
Zdrowy i ekologiczny miód z łąk i lasów, Optimus Eko Sp. z o.o., Opole

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7543115490
REGON: 363968105
KRS: 0000607917
Rok założenia:
2016

O firmie

Optimus Eko Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się sprzedażą hurtową miodu pochodzącego z terenów łąk i lasów Ukrainy. Firma działa od 2016 roku. Swoją siedzibę ma w Opolu.

Oferta

Nasza działalność opiera się na sprowadzaniu miodu i jego sprzedaży hurtowej. Zajmujemy się pozyskiwaniem miodu monoflornego, który zbierany jest z roślin jednego gatunku, a także poliflornego, będącego mieszanką pyłków wielu roślin. Taki miód często nazywany jest wielokwiatowym, a w przypadku zależności od jego zbioru miód dzielony jest na łąkowy lub leśny.
W naszej podstawowej ofercie kierowanej do kontrahentów posiadamy:
  • miód akacjowy,
  • miód lipowy,
  • miód gryczany,
  • miód wielokwiatowy.
Ponadto na życzenie klientów oferujemy także miód rzepakowy oraz słonecznikowy. Naszym odbiorcom zapewniamy wybór opakowań przy zakupie miodu. Dostępna jest metalowa beczka mieszcząca 200l, a także plastikowe wiaderko mieszczące 10l.

W trosce o jakość oferowanego przez nas miodu, zapewniamy 3-stopniowy poziom kontroli polegający na badaniach sensorycznych i fizyko-chemicznych przy odbiorze produktu z pasiek. Następnie dokonujemy kontroli laboratoryjnej miodu na zawartość antybiotyków. Po czym przystępujemy do filtrowania, homogenizacji i markowania. Na koniec naszą wyselekcjonowaną partię miodu najlepszej jakości przekazujemy do Państwowego laboratorium, który określa jego jakość i dopuszcza go na nasz rynek.

Więcej informacji dotyczących naszej oferty znaleźć można na naszej stronie internetowej, do której odsyłamy.


Artykuły

Czy jedzenie miodu jest zdrowe?
Czy jedzenie miodu jest zdrowe?
Miód ma bardzo szeroki zakres zastosowań. Jest to nie tylko pyszna alternatywa dla cukru, ale też składnik, który poprawia stan zdrowotny naszego organizmu.

Wideo

Więcej informacji

  • Miód Hurt - Hurtownia miodu zobacz

Kontakt

Kontakt Optimus Eko Sp. z o.o.

Optimus Eko Sp. z o.o., Opole

Opinie (1)

Opinie o firmie Optimus Eko Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Andrzej
Andrzej
5.0
17.05.2019
Dostałem od nich próbkę miodu i stwierdzam, że to miód najwyższej klasy.