Ubezpieczenia, które spełnią wszystkie potrzeby
Ubezpieczenia, które spełnią wszystkie potrzeby, Optima Robert Naliński, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9670572157
Branża:

O firmie

Od sześciu lat prowadzimy agencję ubezpieczeniową Optima. Oferujemy Państwu spersonalizowane oferty polis, które spełnią wszelkie oczekiwania i potrzeby. Nasza agencja znajduje się w Łochowie, w powiecie bydgoskim, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Jej właścicielem jest Robert Naliński.

Oferta

Nieprzyjemne sytuacje często pojawiają się w naszym życiu. Warto więc zadbać o dobre ubezpieczenie, które pomoże w przypadku tych zdarzeń losowych. W naszej agencji Optima indywidualnie dobierzemy opcje do preferencji Klientów. Słuchamy, analizujemy, a dopiero później dokładamy wszelkich starań, by znaleźć najodpowiedniejszy pakiet.

W naszej ofercie mamy między innymi ubezpieczenia majątkowe. Zaliczamy do nich ubezpieczenia budynków, domów czy mieszkań. Oprócz tego w ofercie mamy ubezpieczenia biur, magazynów oraz zakładów pracy. Zabezpieczamy nieruchomości przed dewastacjami, wtargnięciami z kradzieżą i innymi zagrożeniami.

Proponujemy Państwu również ubezpieczenia komunikacyjne, a dokładnie ubezpieczenia OC, AC, NNW, assistance oraz szyb samochodowych. Klienci naszej firmy nie muszą się martwić o uszkodzenia aut, nawet jeśli wypadki wynikają z ich winy.

Ponadto oferujemy ubezpieczenia rolne, czyli polisy OC rolnika, budynków gospodarczych, maszyn rolniczych, sprzętu rolniczego i mienia związanego z prowadzeniem gospodarstwa rolnego. Klienci mogą także skorzystać z ubezpieczeń transportowych, na przykład zabezpieczeń OC przewoźnika w ruchu krajowym bądź międzynarodowym.

Gwarantujemy też ubezpieczenia, które przydadzą się Klientom często podróżującym. Mamy w ofercie polisy NNW i OC za granicą oraz bagażu podróżnego. Zajmiemy się również zwróceniem kosztów w przypadku konieczności leczenia za granicą.

Optima to agencja ubezpieczeniowa, która zapewnia rzetelność, profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta.

Marki i specjalizacje

Proponujemy Państwu ubezpieczenia PZU.

Artykuły

Ubezpieczenia rolne i komunikacyjne – które warto wybrać?
Ubezpieczenia rolne i komunikacyjne – które warto wybrać?
Warto zdecydować się na wizytę u ubezpieczyciela w celu dopasowania atrakcyjnej polisy. Zabezpieczy ona kierowców czy rolników na wypadek trudnych sytuacji.

Wideo

Kontakt

Kontakt Optima Robert Naliński

Optima Robert Naliński, Bydgoszcz

Słowa kluczowe

Opinie (7)

Opinie o firmie Optima Robert Naliński

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Tośka
Tośka
5.0
16.05.2019
Bardzo często podróżuję, dlatego zaczęłam zastanawiać się nad wykupieniem ubezpieczenia turystycznego. Moja mama poleciła mi ofertę Optimy. Jestem z niego bardzo zadowolona.
Laura
Laura
5.0
07.03.2019
Ubezpieczalnia, która działa natychmiastowo. W razie jakichkolwiek problemów, od razu reaguje. Bardzo cenię sobie tak profesjonalne firmy.
Ireneusz
Ireneusz
5.0
19.01.2019
Ubezpieczyłem mieszkanie już jakiś czas temu, lecz do tej pory jestem nadal bardzo zadowolony. Mój sąsiad pewnego dnia zalał mi kuchnię, a moja ubezpieczalnia wszystkim się zajęła. W krótkim czasie uzyskałem pieniądze na remont.
Jacek
Jacek
5.0
14.11.2018
Jestem rolnikiem i zakupiłem w tej firmie ubezpieczenia budynków gospodarczych. Jestem bardzo zadowolony z usługi.
Sara
Sara
5.0
03.09.2018
Kwestia ubezpieczenia jest dla mnie bardzo ważna, dlatego przez długi czas analizowałam oferty firm. Ubezpieczalnia Optima znacznie wyróżnia się wśród konkurencji, dlatego postanowiłam zaryzykować. Już przy pierwszym spotkaniu z pracownikiem wiedziałam, że to był dobry wybór.
Wiktor
Wiktor
5.0
02.07.2018
Moja przyjaciółka namawiała mnie do zakupu ubezpieczenia na dom. Miałem mieszane uczucia, jednak pomimo wątpliwości dałem się przekonać. Po upływie dwóch miesięcy mogę przyznać, że niepotrzebnie się martwiłem. Wszystko jest w jak najlepszym porządku.
Elżbieta
Elżbieta
5.0
31.05.2018
Korzystałam z usług wielu ubezpieczalni, jednak dopiero Optima spełniła moje oczekiwania oraz potrzeby. Pracownicy indywidualnie podchodzą do klienta, dbając o jego zadowolenie i pełne bezpieczeństwo. Polecam serdecznie.