Profesjonalna firma przeprowadzkowa
Profesjonalna firma przeprowadzkowa, Optima Przeprowadzki, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8221484526
Branża:

O firmie

Siedziba naszej firmy Optima znajduje się w Warszawie. W branży przeprowadzkowej funkcjonujemy nieprzerwanie od 2008 roku. Zatrudniamy zespół wyszkolonych pracowników, którzy dbają o każdy szczegół.

Oferta

Przedmiotem naszej działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie profesjonalnych usług przeprowadzkowych. Specjalizujemy się zarówno w przeprowadzkach krajowych, jak i międzynarodowych. Zajmujemy się głównie przeprowadzkami prywatnymi domów i mieszkań. W tym aspekcie zapewniamy pomoc na każdym etapie procesu: od zapakowania mienia, przez załadunek i transport, aż po bezpieczny wyładunek Państwa dóbr.

Zapewniamy organizację przeprowadzek biur i firm na terenie całego kraju. Nasi fachowcy dopilnują, by przerwa w działaniu Państwa biznesu była jak najkrótsza, a przeprowadzka sprawna i bezpieczna. W zakresie przeprowadzek za granicę zajmujemy się załatwieniem wszelkich formalności związanych z takim rodzajem transportu. Ponadto, dysponujemy różnego rodzaju materiałami i opakowaniami do bezpiecznego transportu Państwa mienia. Oferujemy kartony oraz materiały zabezpieczające i pomocnicze.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Zapraszamy do współpracy.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Optima Przeprowadzki

Optima Przeprowadzki, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Optima Przeprowadzki