Wykonanie i sprzedaż markowych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych
Wykonanie i sprzedaż markowych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych, Optik Center Ekspres. Salony optyczne, okulista. Markowe okulary przeciwsłoneczne, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
11:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9671014525
REGON: 091138727
Rok założenia:
1994
Branża:

O firmie

Posiadamy szesnastoletnie doświadczenie w branży. Na rynku istniejemy od 2000 roku. Prowadzona przez nas filia firmy Optik Center Ekspres znajduje się w Szczecinie.
Osobą, która zarządza całą siecią salonów optycznych, jest Marek Pawski.

Oferta

Chciałbyś zmienić swoje stare okulary? A może jesteś już zmęczony coraz gorszym widzeniem? W naszym salonie znajdziesz pomoc i fachowe doradztwo!
Wykonujemy badania wzroku, pozwalające na określenie występującej wady. Następnym krokiem jest wybranie odpowiedniej dla Klienta metody korekcji.

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór okularów. Przygotowujemy i dopasowujemy szkła:
  • jednoogniskowe
  • dwuogniskowe
  • progresywne
Proponujemy także okulary z dodatkową powłoką, np. fotochromową, albo z filtrem polaryzacyjnym. Dla osób, które spędzają dużo czasu przed monitorem komputera, albo często prowadzą samochód w różnych warunkach pogodowych, polecamy wyjątkowe okulary DriveWear i szkła z antyrefleksem. Dzięki zastosowaniu specjalnych powłok, chronią one oczy przed promieniowaniem, silnym światłem słonecznym, a także niwelują odblaski świetlne, np. na drodze. Osobom spędzającym wolne chwile na świeżym powietrzu, polecamy natomiast wygodne i stylowe okulary przeciwsłoneczne.

Salon optyczny Optik Center Ekspres w Szczecinie prowadzi sprzedaż oprawek okularowych, które mogą zostać dobrane do wykonanych szkieł. Zatrudniani pracownicy dobiorą odpowiednie oprawki, dopasowane do wieku i typu urody Klienta. Bogactwo kształtów i kolorów sprawia, że każdy znajdzie dla siebie modne i eleganckie okulary!

W prowadzonym przez nas zakładzie optyczną znajdą Państwo również soczewki kontaktowe. Ich noszenie to wygodna metoda korygowania wady wzroku, a jednocześnie doskonały sposób na nawilżenie i odświeżenie gałek ocznych. Prowadzimy sprzedaż soczewek jednodniowych, dwutygodniowych i miesięcznych. Osobom, szukającym oryginalnej i bezpiecznej odmiany, proponujemy ich kolorowe wersje, podkreślające naturalną barwę i urodę oczu. W naszej ofercie znajdują się także płyny i inne środki przeznaczone do pielęgnacji soczewek.

Zatrudniana kadra posiada wysokie kwalifikacje i umiejętności. W pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt pozwalający na bardzo dokładne badanie wzroku. Zawsze chętnie i z uśmiechem doradzimy, wyjaśnimy i pomożemy. Dzięki nowym okularom bądź soczewkom, spojrzysz na świat jasno i wyraźnie!

Zapraszamy do naszego salonu i zapoznania się z pełną ofertą!

Marki i specjalizacje

W naszej ofercie znajdują się modele wiodących marek, w tym Dolce&Gabbana, Prada, Versace, Vogue, Ray-Ban.

Kontakt

Kontakt Optik Center Ekspres. Salony optyczne, okulista. Markowe okulary przeciwsłoneczne

Optik Center Ekspres. Salony optyczne, okulista. Markowe okulary przeciwsłoneczne, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Optik Center Ekspres. Salony optyczne, okulista. Markowe okulary przeciwsłoneczne

Tagi