Sprzedaż wysokiej jakości folii stretch
Sprzedaż wysokiej jakości folii stretch, Olek Folia, Kalisz

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6181543918
REGON: 250649652
Rok założenia:
1995

O firmie

Olek Folia to firma rodzinna, która istnieje nieprzerwanie już od 1995 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży handlowej. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Kaliszu. Właścicielami są Aleksander oraz Kazimierz Duszyńscy.

Oferta

Specjalnością firmy Olek Folia jest handel i przeróbka folii miękkich oraz innych przeznaczonych do produkcji opakowań, druku czy laminacji. Oferujemy produkty posiadające wszelkie niezbędne krajowe atesty spożywcze i deklaracje zgodności z aktualnie obowiązującymi przepisami Unii Europejskiej, które potwierdzają brak jakichkolwiek negatywnych skutków podczas ich kontaktu z żywnością.

Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem umożliwiającym nam świadczenie usług związanych z cięciem, a także sprzedażą papieru offsetowego. Dodatkowo podejmiemy się krojenia folii. Zajmiemy się też jej arkuszowaniem i bobinowaniem. Oferta przedsiębiorstwa Olek Folia to między innymi:
  • folia BOPP
  • folia CPP
  • folia stretch
  • folia LDPE
  • folia PVC
Produkujemy również woreczki foliowe i inne opakowania. Wieloletnia działalność umożliwiła nam zdobycie wielu zaufanych klientów nie tylko w kraju, ale również za granicą. Liczymy, że i Państwo dołączą do grona tych stałych. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wyczerpujących informacji na temat prowadzonej przez nas działalności.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej i współpracy. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Olek Folia.

Wideo

Kontakt

Kontakt Olek Folia

Olek Folia, Kalisz

Opinie (0)

Opinie o firmie Olek Folia