Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 19:00
Wt.
10:00 - 19:00
Śr.
10:00 - 19:00
Cz.
10:00 - 19:00
Pt.
10:00 - 19:00
Sb.
10:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1181779400
REGON: 140923970
Rok założenia:
2006

O firmie

Siedziba naszej firmy znajduje się w Lesznowoli, w powiecie grójeckim, w województwie mazowieckim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2006 roku. Mamy bogate doświadczenie w branży, co sprawia, że dokładnie znamy wszystkie potrzeby i oczekiwania klientów, a także doskonale wiemy jak im wszystkim sprostać.

Oferta

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, których interesuje zaprojektowanie albo założenie ogrodu, a także jego modernizacja, pielęgnacja czy inna usługa związana z terenami zieleni. Prace wykonujemy zawsze w terminie, dokładnie i profesjonalnie. Mamy rozbudowany park maszynowy, co w połączeniu z naszą rozległą wiedzą przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Nie spoczywamy na laurach i cały czas się rozwijamy, dlatego nie boimy się sprostać żadnym wyzwaniom.

W swoje ręce przyjmiemy każdy ogród i zrobimy to o czym Państwo od zawsze marzyli. Zajmiemy się też budową ogrodu od podstaw. Mamy kierunkowe wykształcenie, które w dalszym ciągu rozszerzamy i zdobywamy nowe certyfikaty od renomowanych przedsiębiorstw.

Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klientów, dlatego całościowo odpowiadamy za inwestycję w czasie jej trwania, a na świadczone usługi udzielamy gwarancji. Po upływie okresu gwarancyjnego oferujemy Państwu serwis ogrodu w bardzo przystępnej cenie.

Oferta obejmuje m.in.:
  • usługi brukarskie,
  • projektowanie kompozycji kwiatowych,
  • usługi w zakresie architektury krajobrazu,
  • drenaż i odzysk wody deszczowej,
  • pielęgnację ogrodów,
  • usługi ogrodnicze.
Dla osób, które nie są naszymi klientami oferujemy fachowe doradztwo, ponieważ ogród to przede wszystkim nasza pasja i ciężko ubolewamy na ogrodami, które się marnują z różnych błahych powodów.

W razie jakichkolwiek pytań, sugestii czy jakichś oryginalnych pomysłów prosimy o kontakt. Z zielenią możemy zrobić wszystko.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Ogrody Moc-Zieleni Michał Goszczyński

Ogrody Moc-Zieleni Michał Goszczyński, Lesznowola

Opinie (0)

Opinie o firmie Ogrody Moc-Zieleni Michał Goszczyński