Oferujemy noclegi w murowanych domkach letniskowych
Oferujemy noclegi w murowanych domkach letniskowych, O.W. Woświn Halina Kwiatkowska, Cieszyno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8541362233
REGON: 810406287
Rok założenia:
2005

O firmie

Ośrodek Wypoczynkowy Woświn znajduje się w Cieszynie, w powiecie łobeskim, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Ośrodek funkcjonuje od 2005 roku. Właścicielem jest Halina Kwiatkowska. Zajmujemy się organizacją wypoczynku nad jeziorem.

Oferta

Największym atutem naszego ośrodka wypoczynkowego jest jego lokalizacja. Odwiedzający nas wczasowicze mogą cieszyć się pięknem polskiej wsi i tym samym odpocząć od hałasów miasta. Ośrodek odwiedzany jest przez turystów z najdalszych rejonów kraju.

Każdy przyjezdny znajdzie tu coś dla siebie. Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, które w aktywny sposób mogą spędzić swój czas nad jeziorem lub korzystać z dobrze rozbudowanej infrastruktury ośrodka, do której należy zaliczyć boisko do gry w piłkę siatkową, boisko do gry w piłkę nożną, boisko do gry w piłkę koszykową, plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na ognisko i grill.

Nasz ośrodek jest w stanie jednorazowo przyjąć łącznie 72 osoby. W każdym domku znajdą się dwa pokoje, a także łazienka z natryskiem. Domki wyposażone są w niezbędne akcesoria, takie jak czajnik bezprzewodowy, radio i lodówka. Dysponujemy też własną kuchnią i stołówką.

Ze względu na położenie naszego ośrodka niedaleko kompleksu leśnego występuje tu specyficzny mikroklimat, który ma pozytywny wpływ na zdrowie osób ze schorzeniami dróg oddechowych. Zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych, integracyjnych, wesel, koloni, zielonych szkół, kursów i wczasów specjalistycznych.

Ośrodek wypoczynkowy Woświn stanowi idealną bazę wypadową. W okolicy znajduje się zabytkowa architektura sakralna, a także Iński Park Krajobrazowy, prezentujący bogactwo flory i fauny tego regionu.

Na pewno nie będą się u nas nudzić miłośnicy jazdy konnej, a także wędkarstwa. W pobliskich miejscowościach znajdują się liczne stadniny. Umożliwiamy też zakup karty wędkarskiej, która upoważnia do połowu ryb w jeziorze. Dodatkowo wypożyczamy sprzęt do sportów wodnych, głównie łódki, kajaki i rowery wodne.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Dokładamy wszelkich starań by pobyt w naszym ośrodku był miłym wspomnieniem. Zachęcamy do odwiedzenia naszego ośrodka wypoczynkowego Woświn w Cieszynie, który działa przez cały rok.

Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt O.W. Woświn Halina Kwiatkowska

O.W. Woświn Halina Kwiatkowska, Cieszyno

Opinie (0)

Opinie o firmie O.W. Woświn Halina Kwiatkowska