Naprawiamy sprzęt do treningów, aby odzyskał swoją funkcjonalność
Naprawiamy sprzęt do treningów, aby odzyskał swoją funkcjonalność, Nsf Team Patryk Plesiński, Serwis sprzętu fitness, Gliwice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9691381652
REGON: 366736097
Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Nsf Team zlokalizowana jest w Gliwicach na terenie województwa śląskiego. Działamy na jego terenie województwa śląskiego oraz na całym obszarze południowej Polski. Zajmujemy się profesjonalnym serwisowaniem sprzętu fitness razem z częściami zamiennymi. Dojeżdżamy do Klienta. Właścicielem firmy jest Patryk Plesiński.

Oferta

Na każdej siłowni oraz w każdym klubie fitness znajduje się wiele urządzeń, które z czasem mogą ulec awarii. Z pomocy przychodzi nasza firma Nsf Team. Specjalizujemy się w serwisie i naprawie urządzeń sportowych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Oferta firmy obejmuje:
  • serwis bieżni,
  • serwis stacjonarnych rowerów treningowych,
  • wymiana pasów bieżni,
  • naprawa modułów sterujących w bieżniach,
  • naprawa atlasów fitness,
  • wymiana blatów bieżni,
  • serwis orbitreków,
  • naprawa modułów elektronicznych.
Ponadto wymieniamy tapicerkę od wszystkich maszyn siłowych według wzoru i koloru tapicerki. Podejmujemy się również napraw sprzętu wioślarskiego oraz rowerów treningowych. Elektronika sprzętu fitness również nie jest nam obca i skrupulatnie naprawiamy usterki tego typu. Uzupełnienie naszej oferty stanowi montaż nowego sprzętu, serwis okresowy oraz modernizacja sprzętu.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy do każdego zlecenia podchodzą z dużym zaangażowaniem. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz terminową realizację zleceń.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Nsf Team z Gliwic.

Marki i specjalizacje

Precor, Life Fitness, Technogym, Matrix

Artykuły

Prawidłowe użytkowanie i serwisowanie bieżni
Prawidłowe użytkowanie i serwisowanie bieżni
Bieżnia to urządzenie które pozwala na efektywny trening, gdy na zewnątrz warunki są niesprzyjające. Mimo, że to prosty w obsłudze przyrząd wymaga serwisowania

Wideo

Więcej informacji

  • Serwis sprzętu fitness zobacz

Kontakt

Kontakt Nsf Team Patryk Plesiński, Serwis sprzętu fitness

Nsf Team Patryk Plesiński, Serwis sprzętu fitness, Gliwice

Opinie (1)

Opinie o firmie Nsf Team Patryk Plesiński, Serwis sprzętu fitness

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
18.05.2019
Moim zdaniem nie ma lepszej firmy serwisującej maszyny fitness. Oni mają duże doświadczenie, przez co działają sprawnie i solidnie.