Tłumacz przysięgły języka angielskiego z dużym doświadczeniem
Tłumacz przysięgły języka angielskiego z dużym doświadczeniem, Nowińska Agnieszka. Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego, Kraków

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 20:00
Wt.
08:00 - 20:00
Śr.
08:00 - 20:00
Cz.
08:00 - 20:00
Pt.
08:00 - 20:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8551281476
REGON: 351155162
Rok założenia:
1996

O firmie

Nazywam się Agnieszka Nowińska i jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. Od ponad 18 lat świadczę kompleksowe usługi z zakresu tłumaczeń ustnych i pisemnych. Moje biuro jest zlokalizowane w Krakowie.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Certyfikaty i dyplomy

Jestem magistrem filologii angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, na którym pracowałam przez 11 lat w roli nauczyciela akademickiego.

Ponadto w 2003 roku ukończyłam Podyplomowe Studia dla Tłumaczy Konferencyjnych w Katedrze UNESCO do Badań nad Przekładem i Komunikacja Międzykulturową, a także kurs dla tłumaczy konferencyjnych na University of Leeds sponsorowany przez Parlament Europejski.

Jestem członkiem Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS.

Oferta

Specjalizuję się w tłumaczeniach z języka polskiego na angielski lub z języka angielskiego na polski przede wszystkim w dziedzinach takich jak:
 • ekonomia i biznes, negocjacje handlowe
 • prawo spółek handlowych
 • fundusze unijne
 • kodeks cywilny
 • prawo upadłościowe
 • ordynacja podatkowa
 • obrót nieruchomościami
 • kodeks pracy
Paletę moich możliwości poszerzają również tłumaczenia z zakresu kultury i sztuki oraz nauki. Pod tym względem jestem osobą bardzo wszechstronną.

Moje usługi tłumaczeniowe świadczę w zakresie:
 • tłumaczeń konferencyjnych ustnych
 • tłumaczeń ustnych towarzyszących
 • tłumaczeń przysięgłych ustnych
 • tłumaczeń przysięgłych pisemnych
 • tłumaczeń pisemnych
Jeśli chodzi o tłumaczenia konferencyjne ustne, to należą do nich tłuczenia kabinowe symultaniczne, konsekutywne i szeptane. W każdej z tych form posiadam bogate, międzynarodowe doświadczenie.

W Krakowie i okolicach podejmuję się również tłumaczeń uwierzytelnionych (przysięgłych) ustnych i pisemnych, w ramach których oferuję pełny zakres pomocy językowej podczas czynności notarialnych, urzędowych czy sądowych przeprowadzanych z osobami niewładającymi dobrze językiem polskim oraz tłumaczenia dokumentów i całych dokumentacji.

Wykorzystując elektroniczne kanały komunikacji, wykonuję też inne rodzaje tłumaczeń dla swoich klientów, w zależności od ich potrzeb i oczekiwań.

Gwarantuje terminową realizację zleceń oraz pełny profesjonalizm na każdym etapie współpracy.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego lub przez moją stronę internetową.

Artykuły

Kiedy skorzystać z usług tłumacza przysięgłego?
Kiedy skorzystać z usług tłumacza przysięgłego?
Raz na jakiś czas załatwiając sprawy w urzędach potrzebujemy tłumaczenia przysięgłego. Co to oznacza? Kiedy tłumaczenie przysięgłe jest potrzebne i kto je robi?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Nowińska Agnieszka. Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego

Nowińska Agnieszka. Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego, Kraków

Opinie (3)

Opinie o firmie Nowińska Agnieszka. Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Halina
Halina
5.0
01.09.2019
Szczerzę mogę polecić tę panią, bo zna się na swojej pracy. Współpracowaliśmy przy okazji konferencji biznesowej. Bardzo sympatyczne podejście do gości.
Karol
Karol
5.0
15.07.2019
Pani tłumacz przygotowywała dla mnie tłumaczenia umowy handlowej z angielską firmą. Dzięki temu, że była przygotowana perfekcyjnie pod względem językowym, nie było potem żadnych problemów biurokratycznych czy urzędowych. Dziękuję i polecam.
Sabina
Sabina
5.0
31.05.2019
Profesjonalistka w każdym calu. Pani tłumacz bardzo nam pomogła, gdy przyjmowaliśmy gości z Litwy. Nie tylko tłumaczyła ustnie, ale przygotowała również tłumaczenie dokumentów i listów intencyjnych. Polecamy.