Obliczenia statyczne dla konstrukcji różnego typu
Obliczenia statyczne dla konstrukcji różnego typu, Novi-Pro, Kraków

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9441435335
REGON: 351613216
Rok założenia:
1998
Branża:

O firmie

Firma Novi-Pro została założona w 1992 roku. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Zajmujemy się obliczeniami inżynierskimi różnych obiektów i konstrukcji. Właścicielem jest Janusz Nowak.


Specjalizujemy się w obliczeniach inżynierskich różnych obiektów i konstrukcji. Siedziba naszej firmy Novi-Pro znajduje się w Krakowie. Działamy od 1992 roku i zajmujemy ugruntowaną pozycję na rynku. Nasz zespół to wysoko wykwalifikowani, doświadczeni i ambitni inżynierowie, którzy odnoszą sukcesy w swojej dziedzinie.

Oferta

Wyspecjalizowaliśmy się w analizach trudnych technicznych obiektów. Projektujemy obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe na całym świecie. Obliczmy wytrzymałość konstrukcji aluminiowych, betonowych, żelbetonowych, stalowych oraz, drewnianych.

Nasze prace realizujemy szybko, sumiennie i skrupulatnie. Analizujemy dynamiczne obiekty, naprężeniowe przekroju, obliczenia i sejsmikę. Ponadto w skład świadczonych przez nas usług wchodzi optymalizacja elementów konstrukcyjnych, dokumentację warsztatową, analizę nośności fundamentów oraz dynamiczne konstrukcji mechanicznych.

Nasza oferta to także nadzory autorskie projektowanych konstrukcji, analizy problemów konstrukcyjnych i obliczamy jeszcze statyczne konstrukcje. Dodatkowo: projektujemy złożone elementy budowlane, analizujemy naprężenia konstrukcji powłokowych i obiektów masywnych, analizujemy konstrukcje wież stalowych i konstrukcje kablowe, masztów i zadaszeń na stadionach.

Zajmujemy się również analizą sejsmiczną dla różnego rodzaju obiektów i według dowolnej normy sejsmicznej na świecie. Weryfikujemy stan nośności konstrukcji powłokowych po wielu latach użytku. Gwarantujemy wykonanie precyzyjnych i miarodajnych obliczeń oraz wykonanie pełnej dokumentacji warsztatowej.

Nasi pracownicy to fachowcy, zawsze służący eksperckim doradztwem. Jesteśmy w stanie zrealizować każde powierzone nam zadanie. Zadowolimy nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapewniamy jakość i solidną współpracę.

Zapraszamy do współpracy z firmą Novi-Pro.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Novi-Pro

Novi-Pro, Kraków

Opinie (5)

Opinie o firmie Novi-Pro

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Antek
Antek
5.0
08.11.2019
Bardzo pomocna jest ich usługa wykonywania docelowej dokumentacji technicznej. Uratowała mi życie przynajmniej trzy razy.
Kazik
Kazik
5.0
30.09.2019
Zaprojektowali dla mnie kilka budynków. Jestem bardzo zadowolony i przekonany, że jeśli będę jeszcze robił coś podobnego na pewno zgłoszę się do nich.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
24.07.2019
Wynająłem ich pod koniec zeszłego roku do sprawdzenia konstrukcji instalacji w mojej firmie. Dzięki ich działaniom udało mi się zwiększyć efektywność produkcji o 15%!
Marcin
Marcin
5.0
22.05.2019
Specjaliści od wykonywania obliczeń sejsmicznych. Współpracuje z nimi od ponad dziesięciu lat i ani razu mnie nie zawiedli.
Artur
Artur
5.0
16.03.2019
Korzystaliśmy z ich usług wielokrotnie, praktycznie przy co drugiej wykonywanej budowie i z pełnym przekonaniem powiem, że to jedni z najlepszych fachowców w branży.