Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6511116586
REGON: 276506620
Rok założenia:
2011
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Bramy, ogrodzenia i kraty, Noster Serwis Jasiński Adam, Żory Siedziba firmy Noster Serwis znajduje się w Żorach, w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji konstrukcji stalowych. Działa na rynku od końca lat 90. XX wieku, a jego właścicielem jest Adam Jasiński.

Oferta

Firma Noster Serwis przez 20 lat na rynku zrealizowała wiele projektów dla budowanych i remontowanych obiektów mieszkalnych, przemysłowych, biurowych i usługowych. Wysoka jakość usług świadczonych przez firmę jest możliwa dzięki zaangażowaniu wykwalifikowanych specjalistów, używaniu przez nich specjalistycznych narzędzi oraz stosowaniu najlepszych jakościowo materiałów. Oczywiście na każdym etapie inwestycji firma gwarantuje fachowe doradztwo dotyczące konstrukcji stalowych.

Czym zajmuje się firma Noster Serwis z Żor?
Firma Noster Serwis z Żor zajmuje się produkcją metalowych konstrukcji. Wykonuje przede wszystkim projekty nowoczesne w swe formie, idealnie sprawdzające się w domach, biurach, obiektach gastronomicznych, ale też innych miejscach. W każdym przypadku zlecenia realizowane są terminowo, a ich cena jest konkurencyjna.

Z jakich materiałów firma Noster Serwis wykonuje konstrukcje?
Firma Noster Serwis wykonuje konstrukcje ze stali. Przy pomocy spawarek i innych urządzeń poddawane obróbce są elementy ze stali nierdzewnej, stali ocynkowanej i stali czarnej. Ponadto konstrukcje wykonywane są ze stali malowanej proszkowo. Zastosowanie wytrzymałych materiałów i ich staranne połączenie gwarantuje, że konstrukcje wytrzymają długie lata i to niezależnie od tego, czy są przeznaczone do zamontowania wewnątrz, czy też na zewnątrz budynków.

Jakie konstrukcje produkuje firma Noster Serwis?
Noster Serwis produkuje przede wszystkim balustrady. Są to balustrady schodowe, balustrady francuskie i balustrady balkonowe. Mogą to być zarówno konstrukcje stalowe, jak i łączące w sobie elegancję szła i wytrzymałość stali. Ponadto w zakładzie powstają:
  • poręcze
  • zadaszenia szklane
  • bramy posesyjne
  • ogrodzenia
  • konstrukcje schodów
Produkowane są schody proste i kręcone.

Uzupełnieniem oferty produkcyjnej jest wyposażenie gastronomiczne i samochodowe.

Jakie dodatkowe usługi świadczy firma Noster Serwis?

Firma Noster Serwis poza produkcją wymienionych konstrukcji stalowych zajmuje się wykonywaniem usługi ślusarsko-spawalniczych. Może wykonać każdą konstrukcję.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Noster Serwis i jej ofercie. Więcej można przeczytać na stronie internetowej albo uzyskać pod podanym numerem telefonu lub adresem mailowym.

Wideo

Kontakt

Kontakt Noster Serwis Jasiński Adam

Noster Serwis Jasiński Adam, Żory

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Noster Serwis Jasiński Adam

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Emil
Emil
4.0
09.11.2019
Polecam wszystkim firmę Noster Serwis. Zamówiłem u nich balustrady do nowego domu i wykonali je terminowo. Świetnie wyglądają, a ich cena była bardzo atrakcyjna.