Fachowe usługi grawerowania laserowego
Fachowe usługi grawerowania laserowego, Niewadzisz Hieronim. Usługi ślusarskie i grawerowanie. Punkt dorabiania kluczy, Bełchatów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7691030101
REGON: 004709379
Dodatkowe kontakty:

44 610 38 22

Rok założenia:
1997
Branża:

O firmie

Siedziba naszego zakładu znajduje się w Bełchatowie, w województwie łódzkim. Od 1990 roku działa nasza rodzinna firma Grawer Studio. Osobą decyzyjną w firmie jest Hieronim Niewadzisz. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie grawerowania oraz usług ślusarskich.

Oferta

Na rynku działamy od ponad dwudziestu pięciu lat. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie oraz sporą grupę zadowolonych Klientów. Głównym profilem działalności naszego zakładu jest świadczenie kompleksowych i profesjonalnych usług w zakresie grawerowania oraz cięcia laserowego w różnego rodzaju przedmiotach.

Grawer wykonujemy na takich przedmiotach jak:
  • długopisy,
  • pióra,
  • kieliszki,
  • puchary,
  • trofea.
Wykonujemy również napisy na gadżetach reklamowych. Zajmujemy się również znakowaniem i cięciem za pomocą lasera. Ponadto posiadamy frezarki CNC o obszarze roboczym 1000 x 1300 mm. Dzięki nim możliwa jest obróbka bardzo dużych powierzchni i różnych materiałów, w tym aluminium i mosiądzu, a nawet drewna oraz tworzyw sztucznych. Dodatkowo wykonujemy tabliczki znamieniowe oraz prowadzimy punkt dorabiania kluczy.

Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia realizując je zgodnie z życzeniem Klienta. Rzeczy z tak starannie wykonanym grawerem są idealnym prezentem oraz pamiątką, ale stanowią także reklamę, którą łatwo zapamiętać. Tak dokładne wykonanie napisów umożliwia nam nowoczesny sprzęt oraz wykorzystanie innowacyjnych metod grawerowania laserowego oraz komputerowego. Wszelkie prace wykonujemy rzetelnie i terminowo. Zapewniamy atrakcyjne ceny.


Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Kontakt Niewadzisz Hieronim. Usługi ślusarskie i grawerowanie. Punkt dorabiania kluczy

Niewadzisz Hieronim. Usługi ślusarskie i grawerowanie. Punkt dorabiania kluczy, Bełchatów

Opinie (0)

Opinie o firmie Niewadzisz Hieronim. Usługi ślusarskie i grawerowanie. Punkt dorabiania kluczy