Określimy wartość każdej nieruchomości
Określimy wartość każdej nieruchomości, Nieruchomości I. M. Osińscy Sp. z o.o., Gdynia

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5860103558
REGON: 008501948
KRS: 0000013352
Rok założenia:
1989
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Firma Nieruchomości I. M. Osińscy Sp. z o.o. znajduje się w Gdyni. Na rynku jesteśmy obecni od 1989 roku. Zajmujemy się wyceną nieruchomości. Właścicielami są Mirosław i Izabela Osińscy.

Certyfikaty i dyplomy

Dowodem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług są liczne certyfikaty i dyplomy. Stale poszerzamy swoją wiedzę i inwestujemy w edukację. W 2006 roku wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2001.

Oferta

Codziennie wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku, by jak najefektywniej świadczyć usługi. Zależy nam na sprostaniu wymaganiom klientów, dlatego zlecenia realizujemy odpowiedzialnie i z zaangażowaniem. Zajmujemy się wyceną, inwentaryzacją i badaniem stanu prawnego rzeczowych składników majątkowych. Podejmujemy się również wyliczania wartości godziwych oraz znaków firmowych i firm. Specjalizujemy się w wykonawstwie operatów, ekspertyz, opinii, analiz oraz biznesplanów. Skutecznie prognozujemy innowacyjność inwestycji. Dodatkowo prowadzimy szkolenia, zarówno praktyczne, jak i teoretyczne.

Szacujemy wartość budynków mieszkalnych, gospodarczych oraz przemysłowych, lokali mieszkalnych i komercyjnych, budowli i obiektów komercyjnych, gruntów zabudowanych i niezabudowanych, obiektów zabytkowych, nasadzeń rolnych i leśnych oraz stawów i hodowli.

Z zakresu ruchomości jesteśmy w stanie określić wartość maszyn, urządzeń i aparatów ogólnego zastosowania oraz tych specjalistycznych. Wyceniamy także środki transportu i narzędzia. Realizowaliśmy już zlecenia dotyczące spółdzielczych własnościowych praw do lokalu, użytkowania wieczystego oraz służebności.

Usługi świadczymy w różnych celach. Nasza pomoc będzie konieczna między innymi podczas starań o uzyskanie kredytu hipotecznego lub przy zajęciu komorniczym i spłacie wierzytelności. Może to być także kupno lub sprzedaż czy ustalanie wysokości czynszu. Pomożemy również w przypadku rozliczeń różnego typu, podziału majątku oraz testów na trwałą utratę wartości środków trwałych. Wycenę nieruchomości sporządza się również w celach podatkowych oraz wyznaczenia kwoty podatku, na przykład od darowizny lub spadku. Naszymi klientami są osoby fizyczne oraz banki, urzędy, starostwa, instancje skarbowe, sądy itp.

Zapewniamy indywidualne i profesjonalne podejście. Podczas wyceny zwrócimy uwagę na każdy szczegół, na przykład na lokalizację. Dzięki opracowywaniu raportów wstępnych, okresowych i końcowych bank ma bieżące informacje na temat finansowanych inwestycji, przebiegu wszelkich prac budowlanych i zakończenia projektu. Może on więc zweryfikować protokoły końcowego odbioru.

Zapraszamy.

Marki i specjalizacje

Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych, Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich z posiadaną koncesją na działalność rzeczoznawczą.Mamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanej pracy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Nieruchomości I. M. Osińscy Sp. z o.o.

Nieruchomości I. M. Osińscy Sp. z o.o., Gdynia

Opinie (4)

Opinie o firmie Nieruchomości I. M. Osińscy Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Franciszek
Franciszek
5.0
08.07.2019
Polecam i oceniam na 5. Najlepsza tego typu firma w rejonie.
Radek
Radek
5.0
09.05.2019
Kompleksowa wycena ruchomości. Kolejnym raz skorzystałem z ich oferty i jestem bardzo zadowolony. Polecam!
Baltazar
Baltazar
5.0
21.03.2019
Wszystko szybko i sprawnie. Solidna, uczciwa firma. Jak najbardziej polecam.
Tymek
Tymek
5.0
25.01.2019
Profesjonalna wycena nieruchomości. Wszystko szybko załatwione i za przystępną cenę. Jestem bardzo zadowolony z całej wykonanej przez nich pracy.