Doradztwo prawno-podatkowe
Doradztwo prawno-podatkowe, Niebo FHU. Bogusława Niepiekło, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8271351052
REGON: 100241025

O firmie

Biuro rachunkowe Niebo znajduje się w Łodzi. Działamy na rynku od 2006 roku. Właścicielką firmy jest doświadczona księgowa Bogusława Niepiekło. Zapewniamy wysoki standard obsługi. Powierzone nam zlecenia wykonujemy rzetelnie.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu zarówno rachunkowości, jak i księgowości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę, co bezpośrednio przekłada się na najwyższy poziom obsługi.

Oferujemy Państwu kompleksową i rzetelną obsługę podatkową.

Zajmujemy się także takimi usługami jak:
  • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
  • ewidencja podatku VAT,
  • ewidencja środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych,
  • ewidencja zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych.
Do zakresu naszych obowiązków należy między innymi opracowywanie sprawozdań finansowych i statystycznych oraz monitoring bieżących zobowiązań i należności przedsiębiorstwa. Wdrażamy zakładowy plan kont. Oferujemy też rozliczenia z ZUS i PFRON.

Sporządzamy deklaracje podatkowe VAT, CIT i PIT oraz przekazujemy je do właściwych urzędów. Służymy pomocą w zakładaniu i w likwidacji działalności gospodarczej.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i dobierać dla Państwa optymalne rozwiązania, gdyż należy nam na pełnej satysfakcji naszych zleceniodawców.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Niebo FHU. Bogusława Niepiekło

Niebo FHU. Bogusława Niepiekło, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Niebo FHU. Bogusława Niepiekło