Kompleksowe usługi pogrzebowe
Kompleksowe usługi pogrzebowe, Nekro Kompleksowe usługi pogrzebowe Edward Kęsik, Gorzów Śląski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5760006040

O firmie

Firma Nero świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Zakład zlokalizowany jest w Praszce, na terenie województwa opolskiego. Osobą decyzyjną w firmie jest Edward Kęsik. Działalność prowadzimy od 1984 roku.

Oferta

Usługi pogrzebowe świadczymy całodobowo i w pełnym zakresie. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji pogrzebów we wszystkich obrzędach. Podejmujemy się bezgotówkowej organizacji ceremonii pogrzebowych. Wypłacamy zasiłek z ZUS i KRUS, którego wysokość jest identyczna jak w przypadku osobistego stawiennictwa - nie pobieramy prowizji.

Dodatkowo zajmujemy się sporządzaniem i dostarczaniem do ZUS wniosków o renty rodzinne. Ponadto załatwimy niezrealizowane świadczenia emerytalno-rentowe po zmarłej osobie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i osobom, które mają trudności z poruszaniem i pomagamy im w sporządzeniu formalności w miejscu zamieszkania.

Ponadto w zakres naszych usług wchodzi:
  • ekspresowe stawianie grobowców,
  • całoroczna opieka nad grobami,
  • okazjonalne dekorowanie grobów,
  • produkcja trumien,
  • sprzedaż urn w różnorodnym wzornictwie.
Ponadto wydrukujemy kolorowe lub czarno-białe nekrologi imienne. Nasza oferta obejmuje bramowania i krzyże nagrobne, tablice nagrobkowe. Proponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe. Uzupełnienie oferty stanowią ubiory żałobne i dewocjonalia.

Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami umożliwiającymi nam przewozy krajowe i zagraniczne zmarłych. Mamy profesjonalną chłodnię (0°C do -5°C) do przechowywania zwłok. Przeprowadzamy kremacje i ekshumacje. Wyposażyliśmy się w windę do spuszczania trumny i w namiot przeciwdeszczowy oraz przeciwsłoneczny. Chwilę zadumy umożliwi odtworzenie melodii granej na trąbce lub skrzypcach.

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Nekro z Praszki.

Marki i specjalizacje

Posiadamy karawany marek Lincoln, Mercedes i Mercedes Vito.

Kontakt

Kontakt Nekro Kompleksowe usługi pogrzebowe Edward Kęsik

Nekro Kompleksowe usługi pogrzebowe Edward Kęsik, Gorzów Śląski

Opinie (0)

Opinie o firmie Nekro Kompleksowe usługi pogrzebowe Edward Kęsik

Tagi