Dodatkowe dane

Polecane oferty

Jarocin, ks. Jerzego Popiełuszki 7
Swoją działalność rozpoczynaliśmy jako pizzeria i nadal swoim klientom mamy do zaoferowania ponad 4...
Udany wypoczynek to zarówno ciche, spokojne i urocze miejsce, jak i komfortowy nocleg. To właśnie g...
W branży gastronomicznej działamy od 21 lat. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i znaczn...
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług gastronomicznych. Posiadamy doświadczen...

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Lublin w województwie lubelskim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Montażowa 14. Korespondencyjny kod pocztowy to: 20-214 Lublin. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 51.24886N, 22.59802E. Przedsiębiorstwo "Naturalias. Restauracja" działa od lat w branży Restauracje włoskie.

"Naturalias. Restauracja" posiada w swoim menu bardzo duży wybór doskonałych dań mięsnych oraz jarskich, dodatkowo na specjalne życzenie jest w stanie opracować indywidualne potrawy przygotowane na szczególne uroczystości rodzinne lub ewentualne spotkania biznesowe. Kadra doświadczonych kucharzy to gwarancja całkowitego zadowolenia z przygotowanych dań, sprawiająca, iż każdy z odwiedzających to miejsce spędza czas w miłej atmosferze.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 81 746 43 43.

Kontakt

Kontakt Naturalias. Restauracja

Naturalias. Restauracja, Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie Naturalias. Restauracja