Dodatkowe dane

Polecane oferty

Prowadzimy zakład garmażeryjny, w którego ofercie można znaleźć szeroki wachlarz dań gotowych wytwa...

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Mława w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Stary Rynek 4. Kod pocztowy do korespondencji to: 06-500 Mława. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 53.11167N, 20.38378E. Przedsiębiorstwo "Na Starym Rynku. Pierogarnia. Kubińska D." działa od lat w branży Wyroby garmażeryjne.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 23 655 03 30.

Kontakt

Kontakt Na Starym Rynku. Pierogarnia. Kubińska D.

Na Starym Rynku. Pierogarnia. Kubińska D., Mława

Opinie (7)

Opinie o firmie Na Starym Rynku. Pierogarnia. Kubińska D.

Średnia ocen

2,6

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1,0
09.08.2015
STANOWCZO ODRADZAM !!! Cokolwiek zamówicie jest tłuste, odmrażane. Nie raz zamawiałam przez telefon jedzenie - nie dość, że kompletnie było pomylone, nie to co chciałam zupełnie, kobieta 2 razy dzwoniła, bo nie miała żadnego rodzaju pierogów jakie zamawiałam ( mimo, że zamawiałam z listy "potrawy najpopularniejsze" - więc powinni być przygotowani) . I to jest restauracja ?! Równie dobrze mogłam iść do biedronki i kupić sobie coś do odgrzania, przynajmniej nie byłoby tłuste i przede wszystkim wiedziałabym co kupuje !!! Dań mięsnych z listy też nie zamawiajcie- bez smaku, suche , nie da się tego jeść, a do tego frytki zbyt mocno spieczone. Lepiej kebaba zamówić, jak się jest bardzo głodnym ! :)
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
16.02.2014
Dziś odwiedziłam ten lokal przejazdem przez Mławę i muszę powiedzieć, że nie spodziewałam się tak dobrego jedzenia. Ludzie piszą tu o niemiłej obsłudze, lecz ja takowej nie napotkałam, wręcz przeciwnie, kelnerka była bardzo miła, a jedzonko podane bardzo szybko. Serdecznie polecam !!!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
3,0
29.09.2013
Byłam kilka krotnie w tym lokalu , lokal jak lokal nie rewelacja ale obsługa potwierdzam zwlaszcza ta mniejsza kelnerka Wieczorek Anna jest bardzo nie przyjemna, że też właścicielka nie dba o renomę i nie zwolni kogoś takiego , choć od pewnego czasu nie widzę tej zoł... y .
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1,0
30.08.2013
Dzisiaj była moja pierwsza wizyta w tym lokalu a za razem ostatnia... Razem z koleżanką zamówiłyśmy placki po węgiersku. Na początku byłyśmy zadowolone z jedzenia do puki nie zobaczyłam olbrzymiego komara na moim daniu. Gdy poszłam złożyć reklamacje kelnerka zabrała talerz na zaplecze i jakby nigdy nic, zajęła się następnymi klientami. Żadnego przepraszam ani nic. Szczyt chamstwa.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1,0
01.06.2013
Obsługa masakra - poprostu zwolnijcie tą babę!!! A po drugie zamówiłam naleśniki z truskawkami, a dostałam z wiśniami!!! Masakra, takie lokale powinny jak najszybciej poupadać! Więcej tam nie pójdę ani nic nie zamówie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
29.04.2013
Jedzenie bardzo dobre, świeże ciepłe i pyszne. Do obsługi odnoszę się neutralnie, nie mam nic do zarzucenia. Jeśli chodzi o dostawę do domu, bardzo profesjonalnie, szybko, tak jak trzeba.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
2,0
07.03.2013
Lokal w miarę ale obsługa arogancka , pozbawiona kultury.