Dodatkowe dane

Branża:
Garmażeryjne wyroby

Polecane oferty

Firma posiada wieloletnie doświadczenie w przemyśle gastronomicznym. Specjalizujemy się w produkcji...

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Mława w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Stary Rynek 4. Kod pocztowy do korespondencji to: 06-500 Mława. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 20.38378N, 53.11167E. Przedsiębiorstwo "Na Starym Rynku. Pierogarnia. Kubińska D." działa od lat w branży Wyroby garmażeryjne.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 23 655 03 30.

Opinie (7)

Średnia ocen

2,6

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1,0
09.08.2015
STANOWCZO ODRADZAM !!! Cokolwiek zamówicie jest tłuste, odmrażane. Nie raz zamawiałam przez telefon jedzenie - nie dość, że kompletnie było pomylone, nie to co chciałam zupełnie, kobieta 2 razy dzwoniła, bo nie miała żadnego rodzaju pierogów jakie zamawiałam ( mimo, że zamawiałam z listy "potrawy najpopularniejsze" - więc powinni być przygotowani) . I to jest restauracja ?! Równie dobrze mogłam iść do biedronki i kupić sobie coś do odgrzania, przynajmniej nie byłoby tłuste i przede wszystkim wiedziałabym co kupuje !!! Dań mięsnych z listy też nie zamawiajcie- bez smaku, suche , nie da się tego jeść, a do tego frytki zbyt mocno spieczone. Lepiej kebaba zamówić, jak się jest bardzo głodnym ! :)
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
16.02.2014
Dziś odwiedziłam ten lokal przejazdem przez Mławę i muszę powiedzieć, że nie spodziewałam się tak dobrego jedzenia. Ludzie piszą tu o niemiłej obsłudze, lecz ja takowej nie napotkałam, wręcz przeciwnie, kelnerka była bardzo miła, a jedzonko podane bardzo szybko. Serdecznie polecam !!!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
3,0
29.09.2013
Byłam kilka krotnie w tym lokalu , lokal jak lokal nie rewelacja ale obsługa potwierdzam zwlaszcza ta mniejsza kelnerka Wieczorek Anna jest bardzo nie przyjemna, że też właścicielka nie dba o renomę i nie zwolni kogoś takiego , choć od pewnego czasu nie widzę tej zoł... y .
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1,0
30.08.2013
Dzisiaj była moja pierwsza wizyta w tym lokalu a za razem ostatnia... Razem z koleżanką zamówiłyśmy placki po węgiersku. Na początku byłyśmy zadowolone z jedzenia do puki nie zobaczyłam olbrzymiego komara na moim daniu. Gdy poszłam złożyć reklamacje kelnerka zabrała talerz na zaplecze i jakby nigdy nic, zajęła się następnymi klientami. Żadnego przepraszam ani nic. Szczyt chamstwa.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1,0
01.06.2013
Obsługa masakra - poprostu zwolnijcie tą babę!!! A po drugie zamówiłam naleśniki z truskawkami, a dostałam z wiśniami!!! Masakra, takie lokale powinny jak najszybciej poupadać! Więcej tam nie pójdę ani nic nie zamówie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
29.04.2013
Jedzenie bardzo dobre, świeże ciepłe i pyszne. Do obsługi odnoszę się neutralnie, nie mam nic do zarzucenia. Jeśli chodzi o dostawę do domu, bardzo profesjonalnie, szybko, tak jak trzeba.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
2,0
07.03.2013
Lokal w miarę ale obsługa arogancka , pozbawiona kultury.