Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6381003517
Rok założenia:
1995
Branża:

O firmie

Na pięterku s.c. agencja nieruchomości znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach, w powiecie bielskim, na terenie województwa śląskiego. Na rynku jesteśmy obecni nieprzerwanie od 1995 roku. Zajmujemy się obrotem nieruchomości. Osobami decyzyjnymi są Alicja i Jarosław Sikora.

Oferta

Posiadamy dwudziestodwuletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Przez ten czas znacznie poszerzyliśmy naszą ofertę i poznaliśmy oczekiwania klientów. Głównym przedmiotem działalności naszej firmy Na pięterku w Czechowicach-Dziedzicach jest sprzedaż i wynajem nieruchomości. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele przedsiębiorstw.

Proponujemy:
  • lokale do wynajęcia,
  • sprzedaż mieszkań,
  • domy do wynajęcia,
  • obiekty gospodarcze,
  • działki rolne,
  • działki budowlane,
  • domy do remontu,
  • domy pod klucz.
Ponadto do naszych obowiązków należy obsługa prawna. W tym zakresie proponujemy pomoc w załatwieniu wszelkich spraw, które są związane z dokumentacją i umowami związanymi z nieruchomościami. Omawiamy także wizyty u notariusza. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które znacznie ułatwiają nam pracę i umożliwiają przygotowanie stosownych dokumentów i nie tylko.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie zawodowe. Umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia. Ponadto pomagamy w wyborze ubezpieczeń i pozyskaniu kapitału finansowego, jakim jest kredyt. Podpowiadamy jaką firmę budowlaną wybrać, a także jak zagospodarować daną nieruchomość.

Baza ogłoszeń jest nieustannie aktualizowana, dlatego mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Za naszych pośrednictwem bez problemu sprzedadzą, kupią, zamienią i wynajmą Państwo lokale i całe budynki.

Nasza oferta obejmuje również sprzedaż różnego rodzaju materiałów budowlanych, między innymi stali, prętów, taśm metalowych, drutów, rur i profili stalowych. W sprzedaży mamy też miękką stal magnetyczną.

Wideo

Kontakt

Kontakt Na Pięterku s.c. Agencja nieruchomości

Na Pięterku s.c. Agencja nieruchomości, Czechowice-Dziedzice

Opinie (0)

Opinie o firmie Na Pięterku s.c. Agencja nieruchomości