Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8981478075
REGON: 931103529
Rok założenia:
1997

Polecane oferty

Zarządzanie nieruchomościami to nasza domena już od przeszło 15 lat. Przez ten czas poznaliśmy wsze...
Głównym profilem naszej działalności jest zarządzanie nieruchomościami, w tym zarządzanie budynkami...
Głównym profilem działalności naszej firmy jest kompleksowe zarządzanie i administrowanie nieruchom...
Wałbrzych, Słowackiego 12 lok. 4
Posiadamy 13-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Zajmujemy ...

O firmie

Siedziba firmy Mysat zlokalizowana jest we Wrocławiu. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie szeroko pojętej obsługi nieruchomości. Działalność prężnie rozwijamy i robimy wszystko, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Oferta

Nasza firma specjalizuje się w zarządzaniu nieruchomości. Wszelkie warunki współpracy, ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Zależy nam na wysokiej jakości świadczonych usług, dlatego na bieżąco rozwijamy swoją działalność.

Proponujemy pełną obsługę techniczną nieruchomości. W tym zakresie zajmujemy się przechowywaniem dokumentacji technicznej oraz jej prowadzeniem.

Poradzimy sobie z każdymi formalnościami, odciążając w pełni klientów. W dodatku specjalizujemy się w zalecaniu okresowych przeglądów, a także wszelkich kontroli technicznych. Zależy nam na najlepszych warunkach mieszkaniowych pod względem trwałości budynku oraz jego solidności.

Zadbamy o stan techniczny i zapewnimy bieżącą konserwację.

Oferujemy szereg usług związanych z gospodarką ekonomiczno-finansową. Mamy w tym zakresie sporą wiedzę, którą wykorzystujemy w praktyce zawodowej. Przygotowaliśmy ofertę w zakresie prowadzenia ewidencji kosztów oraz dokumentacji księgowej. Robimy to w sposób skrupulatny i przemyślany. Do tej pory zaufało nam wielu klientów.

W dodatku zajmujemy się okresowym sporządzaniem sprawozdań finansowych. Uwzględniamy wszelkie wydatki, które zostały podjęte. Bierzemy udział podczas windykacji należności.

Pomagamy także naszym klientom w uzyskaniu kredytu. Zawsze dokładnie analizujemy sytuację i angażujemy się w każde powierzone nam zadanie.

Zapewniamy obsługę administracyjno-eksploatacyjną. Oferujemy organizację budynków wspólnoty mieszkaniowej. Przejmujemy pełną dokumentację oraz prowadzimy ewidencję lokali.

Podejmujemy się zadań związanych ze sporządzaniem rejestru polis ubezpieczeniowych. Zajmujemy się aktualizacją ewidencji użytkowników. Jesteśmy na bieżąco z daną sytuacją lokalu użytkowego czy innej nieruchomości.

Obsługujemy wszelkie budynki mieszkaniowe na terenie Wrocławia oraz okolic.

Wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości pozwala nam na podjęcie się nawet najtrudniejszego zadania. Nasi pracownicy mają spore doświadczenie. Jesteśmy w stałym kontakcie ze swoimi klientami. Dbamy o poprawne relacje oraz proponujemy tylko sprawdzone rozwiązania.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt Mysat

Mysat, Wrocław

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Mysat