Montaż wykładzin najlepszej jakości
Montaż wykładzin najlepszej jakości, Mwo Sp. z o.o., Kalisz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6182161372
REGON: 36759296700000
KRS: 0000682914
Rok założenia:
2017

O firmie

Firma Mwo działa na rynku od wielu lat. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Kaliszu, na terenie województwa wielkopolskiego. Zajmujemy się układaniem wykładzin w nowoczesny sposób.

Oferta

Niewłaściwie ułożona wykładzina jest podstawą do reklamacji u producenta, dlatego montaż wykładzin warto powierzyć profesjonalistom. MWO, jako firma od lat działająca w branży, ma bogate doświadczenie we właściwym przygotowaniu podłoża i układaniu wszelkiego rodzaju wykładzin. Prace montażowe realizowane są przez wykwalifikowanych pracowników, z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi, specjalnych klejów i akcesoriów.

Oferta firmy obejmuje takie usługi jak:
  • zerwanie starej wykładziny,
  • czyszczenie i szlifowanie podłoża,
  • ułożenie masy wyrównującej,
  • klejenie do podłoża,
  • układanie wykładzin bez widocznych połączeń,
  • spawanie wykładzin PCV,
  • łączenie wykładzin o różnych kolorach w kompozycje,
  • instalacja metodą napinania,
  • montaż listew.
Do grona naszych klientów należą osoby indywidualne, hotele, firmy, instytucje, pracownie projektowe i architektoniczne. Montaż wykładzin wykonujemy przede wszystkim na terenie Kalisza i okolic, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy zrealizowali zlecenie w dowolnym miejscu w kraju.

W naszym asortymencie mamy szeroki wybór wykładzin do każdego pomieszczenia, w tym: wykładziny dywanowe w rolce, wykładziny dywanowe w płytkach, wykładziny PCV, wykładziny kauczukowe, wykładziny jednowarstwowe (homogeniczne), wykładziny wielowarstwowe (heterogeniczne). Wszystkie oferowane przez nas wykładziny obiektowe pochodzą od renomowanych producentów, spełniają najwyższe standardy jakości potwierdzone certyfikatami oraz są objęte gwarancją.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Artykuły

Poprawny dobór i montaż wykładzin obiektowych.
Poprawny dobór i montaż wykładzin obiektowych.
Podłogi w hotelach, biurach obsługi klienta, czy też recepcjach - to wizytówka firmy Planując wykończenie wnętrz wykładziną obiektową wybierz sprawdzoną firmę.

Wideo

Kontakt

Kontakt Mwo Sp. z o.o.

Mwo Sp. z o.o., Kalisz

Opinie (2)

Opinie o firmie Mwo Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Franek
Franek
5.0
29.05.2019
Mam świetnie wyglądającą i dopasowaną podłogę. Wykładzina kauczukowa sprawdza się idealnie. Dzięki.
Karina
Karina
5.0
28.03.2019
Wspaniałe wykładziny. Całe życie marzyłam, by mieć sypialnię z mięciutka piękną wykładziną na podłodze. Dzięki wam to się udało.