Szybka naprawa telefonów i tabletów
Szybka naprawa telefonów i tabletów, MW GSM Marta Woźniak, Pruszków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5711486873
REGON: 382154968
Rok założenia:
2019

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa MW GSM, prowadzonego przez Marcina Woźniaka, zlokalizowana jest w Pruszkowie, na terenie województwa mazowieckiego. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego punktu w miejscowości Parzniew, przy ul. Działkowej 77/12 (tel. 504 121 342).

Zajmujemy się naprawą telefonów komórkowych. Działamy na rynku od 2014 roku.

Oferta

Specjalizujemy się w naprawie telefonów, tabletów oraz sprzętów GPS, w tym nawigacji. Zastawiasz się co zrobić z telefonem, którego już nie używasz? Zgłoś się do MW GSM. Prowadzimy skup zarówno telefonów nowych, używanych, jak i uszkodzonych. Oferujemy atrakcyjne ceny. Współpracujemy głównie z klientami indywidualnymi.

W asortymencie MW GSM, znajdą Państwo rozmaite akcesoria do telefonów, nawigacji i tabletów. Proponujemy między innymi wysokiej jakości kable USB, ładowarki, czy pokrowce. Dysponujemy również szkłami hartowanymi.

Zapewniamy sprawną wymianę stłuczonych szybek, dotyków digitizer i wyświetlaczy. Dodatkowo wymieniamy głośniki oraz mikrofony. Oprócz tego podejmujemy się wymiany taśm, obudów, a także przycisków bądź złącz ładowania. Uzupełnienie oferty stanowi wgrywanie softów. Ponadto specjalizujemy się w naprawie zalanych sprzętów.

Chcesz naprawić albo sprzedać telefon? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i odwiedzenia siedziby firmy MW GSM w Pruszkowie.

Artykuły

Pęknięty ekran smartfona to nie tragedia!
Pęknięty ekran smartfona to nie tragedia!
Uszkodzenia smartfonów zdarzają się bardzo często. Podnosząc telefon po upadku musimy liczyć się z pękniętą szybką, a także uszkodzonymi warstwami ekranu.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt MW GSM Marta Woźniak

MW GSM Marta Woźniak, Pruszków

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie MW GSM Marta Woźniak

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jarek
Jarek
5.0
10.05.2019
Cała moja rodzina korzysta z ich usług. W razie awarii telefonu albo nawigacji, wybierzcie się do MW GSM. Pan Marcin szybko rozwiąże Wasz problem.
Darek
Darek
5.0
29.04.2019
Świadczą usługi od niedawna, ale to naprawdę solidni fachowcy. Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli.