Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6111769847
REGON: 231161193
Rok założenia:
2002

O firmie

Nazywam się Magdalena Mucowska i specjalizuję się w usługach translatorskich. Prowadzę biuro, którego siedziba zlokalizowana jest w Jeleniej Górze, na terenie województwa dolnośląskiego. Mam bogate doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje, które zdobywam od 2003 roku. Zapewniam pełen profesjonalizm.

Oferta

Mogę Państwu zaproponować tłumaczenia dokumentów. Podejmę się przekładu metryk urodzenia, świadectw szkolnych oraz dokumentów dotyczących pojazdów samochodowych. Zajmuję się również tłumaczeniem dokumentów sądowych, między innymi wyroków i decyzji sądu, pozwów oraz zaświadczeń.

Ponadto proponuję przekład umów o pracę czy zeznań podatkowych. Do zakresu świadczonych przeze mnie usług należą tłumaczenia z języka angielskiego. Oferuję tłumaczenia w formie pisemnej zwykłej oraz specjalistycznej, a także uwierzytelnionej.

Do każdego zlecenia podchodzę z zaangażowaniem. Zapewniam pełen profesjonalizm, a także poufność. Gwarantuję rzetelność i terminowość. Na mojej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.

Zapraszam do współpracy.

Kontakt

Kontakt Mucowska Magdalena tłumacz przysięgły jęz. angielskiego

Mucowska Magdalena tłumacz przysięgły jęz. angielskiego, Jelenia Góra

Opinie (0)

Opinie o firmie Mucowska Magdalena tłumacz przysięgły jęz. angielskiego