Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8511298542
REGON: 811085419
Rok założenia:
1997
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Artykuły oświetleniowe i sprzęt, MT LED Przemysłowe oświetlenie Led, Szczecin Frmę MT LED znajdą Państwo w Szczecinie. Jest doświadczonym producentem przemysłowego oświetlenia LED. Gwarantuje najwyższą jakość dostarczanych wyrobów oraz fachowe doradztwo techniczne. Na wyroby udziela długoletniej gwarancji.

Oferta

Lampy i oprawy oświetlenie MT LED to owoc polskiego projektu oraz polskiej produkcji. W połączeniu z najlepszymi komponentami daje nam uzyskuje oświetlenie najwyższej jakości. Poza gotowymi rozwiązania, dostarcza również wyroby zaprojektowanie i wykonane zgodnie z potrzebami klienta.

Czym wyróżniają się oprawy uliczne premium firmy MT LED z Szczecina?

Oprawy uliczne premium firmy MT LED z Szczecina wyróżniają się wysoką odpornością na wstrząsy, długą trwałością źródeł LED oraz dużą sprawnością. Oprawy uliczne to również gwarancja małych strat energii oraz braku rtęci, ołowi czy kadmu. Klientom poleca też:
 • lampy parkowe
 • lampy osiedlowe

 • Gdzie znajduje zastosowanie oświetlenie przemysłowe MT LED?

  Oświetlenie przemysłowe MT LED znajduje zastosowanie w magazynach i halach fabrycznych. Z powodzeniem można je również montować w parkach i ogrodach czy na ulicach. Zapewnia doskonałą wydajność: działa nawet do 50 tysięcy godzin. Jest nie tylko wydajne, ale także niezwykle energooszczędne, co zapewnia duże oszczędności na rachunkach za prąd.

  Jakie korzyści dają lampy do stymulacji wzrostu roślin MT LED?

  Lampy do stymulacji wzrostu roślin MT LED znacznie skracają czas wegetacji, nie emitują ciepła oraz są tanie w eksploatacji. Korzystając z nich, można oszczędzać na energii elektrycznej. Co więcej, nie wydzielają szkodliwego promieniowania UV. Zastosowano w nich starannie wyselekcjonowane diody. Świetnie sprawdzają się w przypadku upraw rolnych, szklarniowych orz przydomowych.

  W ofercie ma również:
  • lampy akwarystyczne
  • żarówki LED
  • naświetlacze LED
  • świetlówki LED
  W ramach swojej działalności pomaga również w projektowaniu systemów oświetlenia dla obiektów, a także stacji paliw, parkingów, parków czy ulic.


  Wideo

  Kontakt

  Kontakt MT LED Przemysłowe oświetlenie Led

  MT LED Przemysłowe oświetlenie Led, Szczecin

  Słowa kluczowe

  Opinie (0)

  Opinie o firmie MT LED Przemysłowe oświetlenie Led