Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8881630514
REGON: 910285395
Branża:

O firmie

Biura projektów, Motyles. Projektowanie, nadzory w drogownictwie, Włocławek Firma Motyles swoją siedzibę ma we Włocławku, w województwie kujawsko-pomorskim, jednak usługi świadczymy na terenie całej Polski. Na rynku funkcjonujemy od 2005 roku. Mamy dla Państwa szeroki wachlarz rozwiązań z zakresu projektowania oraz nadzoru dla budownictwa drogowego. Dzięki stale powiększającemu się portfolio inwestycji możemy zapewnić Państwa o ponadprzeciętnej fachowości naszej firmy. Osobą decyzyjną w naszym przedsiębiorstwie jest mgr inż. Piotr Przybylski.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Mamy opinię solidnego biura projektów, którą zdobyliśmy dzięki dużemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy. Specjalizujemy się w wykonawstwie projektów z zakresu budownictwa drogowego. Ponadto sprawujemy nadzór inwestorski w ramach budownictwa drogowego. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów.

Zatrudniamy kadrę świetnych fachowców doskonale przygotowanych pod względem merytorycznym do pełnienia powierzonych im zadań. Dbamy również o ich ciągły rozwój, dając podwaliny do idealnej realizacji zleceń. Zapewniamy pełen profesjonalizm i terminowość.

Co obejmuje oferta firmy Motyles we Włocławku?

Oferta firmy Motyles we Włocławku obejmuje sporządzanie dokumentacji przetargowej, utrzymanie dróg oraz projekty budowlane. Specjalizujemy się także w inżynierii ruchu i nadzorach inwestorskich branży drogowej.

Działamy kompleksowo i zaczynamy od przygotowania inwestycji. Proces ten rozpoczyna się od identyfikacji zakresu inwestycji. Następnym etapem są usługi projektowania dróg i ulic wraz z likwidacją kolizji, stałej organizacji ruchu, zjazdów publicznych i indywidualnych oraz obiektów inżynierskich, w tym mostów, wiaduktów i przepustów. Po opracowaniu projektów można przystąpić do realizacji inwestycji.

Ostatnim etapem jest zakończenie prac i przekazanie do eksploatacji. Prawo budowlane stanowi, że po zakończeniu budowy inwestor powinien, zależnie od nałożonych w pozwoleniu na budowę obowiązków, zgłosić obiekt do użytkowania albo uzyskać pozwolenie na użytkowanie. Podział ten określony został w ustawie z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (tekst jednolity).

Komu zlecić sporządzanie dokumentacji przetargowej we Włocławku?

Sporządzanie dokumentacji przetargowej we Włocławku można zlecić firmie Motyles. Zapewniamy fachowe przygotowywanie kosztorysów inwestorskich oraz specyfkacji istotnych warunków zamówienia.

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z solidnych usług projektowych zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy do współpracy z doświadczonymi architektami.

Zakres działalności

Artykuły

Rodzaje węzłów drogowych
Rodzaje węzłów drogowych
Węzły drogowe dzieli się na trzy grupy: węzły bezkolizyjne typu WA i typu WB oraz węzły kolizyjne typu WC. Ich projektowaniem zajmują się tylko najlepsze firmy
Na czym polega nadzór inwestorski w budownictwie? – branża drogowa
Na czym polega nadzór inwestorski w budownictwie? – branża drogowa
Proces budowania dróg powiatowych, miejskich czy leśnych, zawsze wymaga od inwestorów wyznaczenie podmiotu przejmującego tak zwany nadzór inwestorski.
Co zawiera projekt budowy/przebudowy drogi?
Co zawiera projekt budowy/przebudowy drogi?
Projekt budowy bądź modernizacji drogi zawiera zawsze część opisową ze szczegółowymi specyfikacjami technicznymi, a także części rysunkową z różnymi mapami.
Etapy przygotowania inwestycji drogowej
Etapy przygotowania inwestycji drogowej
Budowa drogi to bardzo długi proces, który jest ściśle uregulowany w prawie budowlanym. Ważną rolę przy nim spełnia biuro projektowe i nadzorca inwestorski.
Etapy realizacji inwestycji drogowych
Etapy realizacji inwestycji drogowych
Inwestycje w branży drogowej wymagają nadzoru inwestorskiego. Etapy inwestycji obejmują określenie zakresu, zdobycie odpowiednich decyzji i realizację.
Decyzja o warunkach zabudowy – jak ją uzyskać?
Decyzja o warunkach zabudowy – jak ją uzyskać?
Projekty dla budownictwa drogowego wymagają szczególnego przygotowania inwestycji do realizacji. Ważnym etapem jest otrzymanie decyzji o warunkach zabudowy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Motyles. Projektowanie, nadzory w drogownictwie

Motyles. Projektowanie, nadzory w drogownictwie, Włocławek

Słowa kluczowe

Opinie (9)

Opinie o firmie Motyles. Projektowanie, nadzory w drogownictwie

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Aleksandra B.
Aleksandra B.
5.0
25.04.2019
Rzetelne i profesjonalne podejście do realizowanych projektów. Zaangażowanie godne polecenia.
Eryk
Eryk
5.0
05.05.2019
Kompleksowa obsługa budownictwa. Profesjonalna, terminowa realizacja zleceń. Polecam każdemu szukającemu sprawdzonego biura projektów.
Stella
Stella
5.0
30.03.2019
Godne polecenia biuro projektów. Wszystko wykonane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Nie było z niczym najmniejszych problemów.
Tymon
Tymon
5.0
07.01.2019
Projekty na potrzeby budownictwa drogowego dopracowują w każdym detalu.
Bartosz
Bartosz
5.0
09.11.2018
Rzetelne wykonawstwo projektów obiektów inżynierskich.
Katarzyna
Katarzyna
5.0
07.09.2018
Kompetentna pomoc w projektowaniu wiaduktów. Projekt został zrealizowany na wysokim poziomie.
Marcin
Marcin
5.0
05.07.2018
Projektowanie dróg w profesjonalnym wydaniu. Nie można się do niczego przyczepić.
Kajetan
Kajetan
5.0
26.05.2018
Biuro projektów z doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą. Zlecenia realizują starannie i terminowo.
Anita
Anita
5.0
31.03.2018
Udzielili mi kompleksowej pomocy w sporządzaniu dokumentacji przetargowej. Fachowo poradzili sobie z przygotowaniem kosztorysu inwestorskiego.