Agencja pracy tymczasowej
Agencja pracy tymczasowej, Mk Masters Sp. z o.o., Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6793164342
REGON: 36932351000000
KRS: 0000715555
Rok założenia:
2018

O firmie

Siedziba firmy MK Masters znajduje się w Krakowie. Na rynku istniejemy od 2018 roku. Działamy jako agencja pracy tymczasowej. Ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i osób poszukujących pracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Certyfikaty i dyplomy

Posiadamy certyfikaty agencji pracy tymczasowej i agencji pośrednictwa pracy.

Oferta

MK Masters to prowadzona przez nas agencja pracy tymczasowej. Nasza specjalność to usługi z zakresu pozyskiwania efektywnej kadry pracowniczej w branżach związanych z obróbką metali. Za cel postawiliśmy sobie zapewnienie potrzeb kadrowych polskich pracodawców. Zajmujemy się rekrutowaniem kompetentnych pracowników, z krajów, takich jak Mołdawia, Białoruś czy Ukraina.

Aktywnie współpracujemy z firmami z branż technicznych, które poszukują pracowników na stanowiska, takie jak:
  • operator CNC,
  • tokarz,
  • monter,
  • ślusarz,
  • spawacz.
Zapewniamy outsourcing pracowniczy. Dla naszych zleceniodawców szukamy pracowników do pracy tymczasowej albo stałej. Priorytetem jest dla nas rzetelność i zaufanie w kontaktach z naszymi klientami. Działamy na terenie całego kraju. Usługi świadczymy kompleksowo dokonując wszelkich formalności. Pracownicy do firm naszych klientów są przez nas rekrutowani na podstawie określonych procedur, co pozwala nam na dokładną weryfikację ich kwalifikacji.

Zapraszamy do kontaktu z agencją pracy tymczasowej MK Masters.

Artykuły

Cechy dobrej agencji pracy tymczasowej
Cechy dobrej agencji pracy tymczasowej
Znalezienie dobrej agencji pracy tymczasowej to często nie lada problem. Sprawdziliśmy, na co warto zwrócić uwagę, wybierając tę najlepszą.

Wideo

Kontakt

Kontakt Mk Masters Sp. z o.o.

Mk Masters Sp. z o.o., Kraków

Opinie (1)

Opinie o firmie Mk Masters Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maciej
Maciej
5.0
23.05.2019
Bardzo dobra agencja pracy tymczasowej. Bez żadnego problemu znaleźli dla mnie odpowiednich pracowników, z czym miałem problem od dłuższego czasu. Jak najbardziej polecam.