Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8880208055
REGON: 910506910
Rok założenia:
1992

O firmie

Firma Mikro rozpoczęła swoją działalność ponad dwadzieścia lat temu, a dokładnie w 1992 roku. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, które sprawia, że oferujemy usługi na wysokim poziomie. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowaniu dla firm. Siedziba firmy zlokalizowana jest we Włocławku, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Właścicielem firmy jest Jacek Dybowski.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Mikro jest sprzedaż, instalacja oraz serwis komputerów i oprogramowania. Możemy Państwu zaproponować serwisowanie sprzętów i komputerów, a także urządzeń fiskalnych. Zajmujemy się również instalacjami komputerów i drukarek fiskalnych. Prowadzimy sprzedaż kas fiskalnych. Podejmiemy się czynności związanych z oprogramowaniem. Jesteśmy autoryzowanym partnerem renomowanych polskich producentów oprogramowania, między innymi Comarch, Insoft oraz Insert.

W naszym asortymencie można znaleźć szeroki wybór drukarek fiskalnych. Ponadto oferujemy wagi etykietujące, metkownice, krajalnice, pakowarki i sprawdzarki cen oraz wagi pomostowe, a także papier i rolki do kas.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, który umożliwia nam sprawną realizację zleceń. Dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi były wykonywane na najwyższym poziomie. Służymy wiedzą oraz fachowym doradztwem, również przy wyborze najkorzystniejszego rozwiązania.

Gwarantujemy terminowość oraz rzetelność.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Mikro. Oprogramowanie dla firm

Mikro. Oprogramowanie dla firm, Włocławek

Opinie (0)

Opinie o firmie Mikro. Oprogramowanie dla firm