Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9372666786
Dodatkowe kontakty:

662 332 558

Branża:

O firmie

Rzeczoznawcy, Międzybrodzcy Cyprian, Izabela. Pracownia zieleni, Pisarzowice Pracownia zieleni, prowadzona przez Izabelę i Cypriana Międzybrodzkich, znajduje się w Pisarzowicach, w powiecie bielskim, na terenie województwa śląskiego. Świadczymy usługi w zakresie dendrologii. Początki naszej działalności sięgają 2013 roku.

Certyfikaty i dyplomy

Mamy uprawnienia PSOZ nr 71/94 do projektowania, nadzorowania i kierowania pracami w zakresie pielęgnacji zabytkowego drzewostanu. Oprócz tego dysponujemy uprawnieniami nr 1/2006/4 do klasyfikacji grzybów.

Oferta

Zajmujemy się przygotowaniem opinii i ekspertyz dendrologicznych. Oceniamy stan zdrowotny drzew. Podpowiadamy, które zabiegi należy przeprowadzić, by poprawić ich kondycję. Podejmujemy się inwentaryzacji zieleni, drzewostanów bądź pomników przyrody. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami, czy instytucjami. Działamy na terenie całego kraju.

Jakie usługi wykonujemy w ramach budowy i konserwacji zieleni?

W ramach budowy i konserwacji terenów zieleni, wykonujemy inwentaryzacje dendrologiczne. Sporządzamy opinie oraz ekspertyzy, określające zarówno wiek, jak i stan zdrowotny drzew. Zawierają one również ocenę zagrożeń elementów zieleni wysokiej. Ponadto wykonujemy prace projektowe, projekty techniczne, projekty rewaloryzacji i kosztorysy. Nadzorujemy prace związane z zakładaniem oraz pielęgnacją terenów zieleni. Oferujemy wykonanie robót przy zieleni wysokiej, nawet w trudnych warunkach technicznych lub terenowych.

Jakie usługi znajdą Państwo w ofercie pracowni zieleni w Pisarzowicach?

W ofercie naszej pracowni zieleni, znajdą Państwo usługi w zakresie ekologii. Szacujemy ryzyko ekologiczne przedsięwzięć na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Przygotowujemy raporty obejmujące elementy biotyczne środowiska. Dodatkowo proponujemy przeglądy zoologiczne oraz botaniczne. W ramach tego poddajemy analizie zbiorowiska roślinne, siedliska, czy skład gatunkowy. Sporządzamy opinie i ekspertyzy dla środowisk hydrogenicznych. Ponadto inwestorzy mogą liczyć na naszą pomoc w uzyskaniu zgody na wycinkę lub przesadzenie drzew.

Czego dotyczą prowadzone przez nas szkolenia?

Prowadzone przez nas szkolenia dotyczą utrzymania terenów zieleni z uwzględnieniem arborystyki. Oprócz tego poruszamy tematy związane z ekologią i ochroną przyrody. Zajmujemy się również klasyfikowaniem grzybów.

Wszystkie powierzone nam zlecenia wykonujemy rzetelnie i terminowo. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Szukają Państwo doświadczonego rzeczoznawcy dendrologa? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i nawiązania współpracy z naszą pracownią zieleni w Pisarzowicach.

Artykuły

Opinie dendrologiczne – czym są i kiedy się przydadzą?
Opinie dendrologiczne – czym są i kiedy się przydadzą?
Ekspertyza dendrologiczna pozwala określić stan drzewa i oszacować, jakie może stanowić ono zagrożenie dla otoczenia. Kiedy warto zlecić jej wykonanie?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Międzybrodzcy Cyprian, Izabela. Pracownia zieleni

Międzybrodzcy Cyprian, Izabela. Pracownia zieleni, Pisarzowice

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Międzybrodzcy Cyprian, Izabela. Pracownia zieleni

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Elżbieta
Elżbieta
5,0
14.11.2018
Zajmują się klasyfikacją grzybów. Byliśmy pod wrażeniem ich wiedzy.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Adam
Adam
5,0
12.09.2018
Pomogli mi w uzyskaniu zgody na wycinkę drzew. Jestem im bardzo wdzięczny.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Piotr
Piotr
5,0
04.07.2018
Oferują przeglądy botaniczne i zoologiczne. Widać, że mają spore doświadczeie w branży.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Konrad
Konrad
5,0
08.05.2018
Świadczą usługi związane z dendrologią. Współpracujemy z nimi od dawna. Znają się na swoim fachu.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0