Ubezpieczenia grupowe i indywidualne
Ubezpieczenia grupowe i indywidualne, Michał Kaptur, Kowale

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5761477936
REGON: 160173185
Rok założenia:
2008
Branża:

O firmie

Nazywam się Michał Kaptur i jestem agentem ubezpieczeniowym. Od 2008 roku prowadzę biuro ubezpieczeniowe, zlokalizowane w Kowalach, na terenie województwa opolskiego. Posiadam korzystne oferty ubezpieczenia.

Oferta

Obecnie, kiedy nasze życie jest bardzo intensywne, coraz więcej podróżujemy i podejmujemy większe ryzyko, odpowiednie ubezpieczenie, jest bardzo pożądane. Dzięki niemu możemy po prostu dobrze wyjść na pewnych losowych zdarzeniach, niekoniecznie kojarzących się nieprzyjemnie. Proponuję Państwu wiele ciekawych i dopasowanych do konkretnego stylu życia ofert ubezpieczenia.

Posiadam takie polisy jak: ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie mieszkania oraz ubezpieczenie inwestycyjne. Każda umowa jest przeze mnie dokładnie wytłumaczona i omówiona. Staram się tak dobrać pakiet ubezpieczeń, by byli Państwo z niego naprawdę zadowoleni i poczuli się bezpiecznie. Do zaoferowania mam także: ubezpieczenia ochrony prawnej, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenie OC i Autocasco.

Dodatkowo mogę zapewnić o możliwości zawarcia umowy zarówno na ubezpieczenia indywidualne, jak i grupowe. Stałym Klientom gwarantuję promocyjne oferty.

Zapraszam do skorzystania z oferty.

Marki i specjalizacje


Artykuły

Czym są ubezpieczenia komunikacyjne i dlaczego warto je mieć?
Czym są ubezpieczenia komunikacyjne i dlaczego warto je mieć?
Ubezpieczenie OC to obowiązek każdego kierowcy. Czy wiesz, że decydując się na dodatkowe opcje, możesz liczyć na odszkodowanie nawet, gdy grad zniszczy auto?

Wideo

Kontakt

Kontakt Michał Kaptur

Michał Kaptur, Kowale

Opinie (2)

Opinie o firmie Michał Kaptur

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Leszek
Leszek
5.0
11.11.2019
Jestem zadowolony z obecnego ubezpieczenia samochodu. Ten pan zaproponował mi naprawdę świetną ofertę.
Ada
Ada
4.0
25.09.2019
Bardzo dobry pakiet ubezpieczeń. Poszliśmy z mężem ubezpieczyć samochód, a wyszliśmy z dodatkowym ubezpieczeniem mieszkania i psa. Rata wzrosła naprawdę niewiele.