Zabudowy specjalistyczne do transportu dłużycy
Zabudowy specjalistyczne do transportu dłużycy, MHS Serwis Mikulski. Hydraulika Siłowa, Wilkowo

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
07:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9270001988
REGON: 970020891
Rok założenia:
1997
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

MHS Serwis Mikulski specjalizuje się w sprzedaży pojazdów ze specjalistycznymi zabudowami. Siedziba firmy znajduje się w Wilkowie, w powiecie świebodzińskim, w województwie lubuskim. Przedsiębiorstwo Rajmunda Mikulskiego działa na rynku od 1991 roku.

Oferta

Drewno to jeden z podstawowych surowców, dlatego zapotrzebowanie na jego dostawy stale się zwiększa. Do przewożenia drewna w balach albo krótkich elementach potrzebne są specjalistyczne pojazdy, a te dostarcza firma MHS Serwis Mikulski. Na podwoziach ciężarówek oraz naczep i przyczep buduje konstrukcje przeznaczone do transportowania w bezpieczny sposób długiego albo krótkiego drewna. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia i dopasowanie rozwiązań do oczekiwań zamawiającego. Pojazdy mogą zostać wyposażone w elementy przytrzymujące drewno oraz żurawie do załadunku i rozładunku. Wśród realizowanych projektów można wyróżnić:
  • zabudowy do dłużycy
  • przyczepy samosterujące
  • zabudowy do stosu
  • przyczepy do drewna
  • naczepy do drewna
Na pojazdach montowane są też kompresory, sprężarki i dmuchawy. Ponadto MHS Serwis Mikulski wykonuje zabudowy hakowców, czyli pojazdów przewożących kontenery oraz zabudowy skrzyniowe, w tym płytkie i głębokie.

Zabudowy realizowane są na dostarczanych przez klientów albo zakupionych przez przedsiębiorstwo podwoziach. Zastosowanie używanych pojazdów gwarantuje, że ceny zakupu będą niższe niż w przypadku całkiem nowych ciężarówek i naczep. Przykładami sprzedawanych pojazdów są ciężarówki Kohler z 1993 roku, MAN wykonany w 2001 oraz Scania z 2003 roku. Z kolei oferowane przyczepy to m. in. naczepa kłonicowa Carmosino z 2006 roku i 2 osiowa przyczepa BEFA z 2001 roku.

Więcej informacji dotyczących MHS Serwis Mikulski, w tym aktualne oferty ciężarówek, przyczep i naczep oraz dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zlecenia znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie zabudów oraz różnych usług najlepiej kontaktować się telefonicznie albo mailowo.

Kontakt

Kontakt MHS Serwis Mikulski. Hydraulika Siłowa

MHS Serwis Mikulski. Hydraulika Siłowa, Wilkowo

Opinie (1)

Opinie o firmie MHS Serwis Mikulski. Hydraulika Siłowa

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dariusz
Dariusz
5.0
18.11.2019
Polecam firmę MHS Serwis Mikulski. Zlecenie na wykonanie zabudowy do przewozu drewna wykonali terminowo. Zamontowali kłonice i żuraw hydrauliczny. Teraz moja firma ma ciężarówkę, która nie tylko przewozi drewno, ale również może je załadować i rozładować.