Szeroki wybór materiałów elektroenergetycznych
Szeroki wybór materiałów elektroenergetycznych, Met-El Elektryczne artykuły, podzespoły elektryczne, Elbląg

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
09:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5780130352
REGON: 170040387
Rok założenia:
1992

O firmie

Siedziba firmy Met-El zlokalizowana jest w Elblągu, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Specjalizujemy się w sprowadzaniu materiałów i artykułów elektrycznych na specjalne zamówienie. Działalność rozpoczęliśmy w 1992 roku. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Właścicielem firmy jest Ireneusz Wróblewski.

Oferta

Firma Met-El może Państwu zaproponować usługi związane z kompleksową sprzedażą elementów oraz podzespołów elektrycznych i elektroenergetycznych. W naszym asortymencie można znaleźć części do urządzeń dźwigowych. Oferujemy sprzedaż kabli, przewodów, osprzętu elektrycznego oraz elementów sterujących i sygnalizujących. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i małych oraz dużych przedsiębiorstw.

Ponadto prowadzimy sprzedaż takich produktów jak:
  • styczniki,
  • przekaźniki,
  • wyłączniki silnikowe,
  • wyłączniki instalacyjne,
  • elementy automatyki przemysłowej.
Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż elementów urządzeń dźwigowych, między innymi nastawników, zwalniaków i odbieraków prądu.

Na specjalne życzenie realizujemy również nietypowe zamówienia. Sprowadzamy głównie materiały na zamówienie, w zależności od zapotrzebowania Klientów. Gwarantujemy, że oferowane przez nas produkty wyróżniają się wysoką jakością. Nasza kadra pracownicza jest doświadczona i wykwalifikowana, a ponadto służy Państwu pomocą.

Wsłuchujemy się w uwagi i wskazówki, które są bardzo przydatne przy realizacji zleceń. Gwarantujemy rzetelność i terminowość.

Zapraszamy do współpracy z firmą Met-El z Elbląga.

Kontakt

Kontakt Met-El Elektryczne artykuły, podzespoły elektryczne

Met-El Elektryczne artykuły, podzespoły elektryczne, Elbląg

Opinie (0)

Opinie o firmie Met-El Elektryczne artykuły, podzespoły elektryczne