Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6690013241
REGON: 330043548
Rok założenia:
1992

O firmie

Nasz Zespół doradztwa gospodarczego Meritum z powodzeniem prosperuje na rynku nieustannie od 1993 roku. Jego siedziba zlokalizowana jest na terenie Koszalina. Zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług rachunkowych. Właścicielką firmy jest Teodozja Bogucka.

Oferta

Do prowadzenia rachunkowości potrzebne jest doświadczenie oraz wiedza. Właśnie dlatego lepiej zostawić to specjalistom, takim jak nasza firma Meritum. Zapewniamy kompleksową realizację każdego zlecenia. Jesteśmy terminowi, dokładni i robimy wszystko, aby nie wystąpiło prawdopodobieństwo pomyłki.

Zajmujemy się między innymi prowadzeniem ksiąg handlowych, przychodów i rozchodów. Ponadto sporządzamy deklaracje podatkowe i prowadzimy ewidencję na potrzeby VAT, wartości niematerialnych, wyposażenia czy środków trwałych. Dodatkowo rejestrujemy dokumentację księgową, opracowujemy sprawozdania finansowe i sporządzamy umowy o pracę.

Klienci mogą liczyć też na pomoc związaną z kartą podatkową, deklaracjami ZUS oraz rozliczaniem PIT. W ofercie mamy również doradztwo podatkowe, a dokładnie deklaracje i optymalizacje podatkową oraz umowy cywilnoprawne,

Zachęcamy do kontaktu.

Zakres działalności

Doradztwo biznesowe
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Rodzaj obsługiwanych klientów
Klienci indywidualni
Spółki akcyjne
Spółki cywilne
Spółki jawne
Spółki komandytowe
Spółki komandytowo-akcyjne
Spółki partnerskie
Spółki z o.o.
Zasięg działalności
Lokalny

Kontakt

Kontakt Meritum Zespół doradztwa gospodarczego Teodozja Bogucka

Meritum Zespół doradztwa gospodarczego Teodozja Bogucka, Koszalin

Opinie (0)

Opinie o firmie Meritum Zespół doradztwa gospodarczego Teodozja Bogucka