Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1180036714
REGON: 012568406
Rok założenia:
1988

O firmie

Siedzibę naszej firmy Mel znajdą Państwo w Łomiankach, niedaleko Warszawy. Od 1992 roku prowadzimy działalność w branży meblarskiej. Ogromne doświadczenie w tej dziedzinie połączone z indywidualnym podejściem do każdego zlecenia zaowocowało zaufaniem ze strony klientów.

Oferta

Meble to niezbędne wyposażenie każdego domu, mieszkania i biura. Sprzęty oferowane przez większość producentów to rozwiązania standardowe. Natomiast nasze produkty powstają w oparciu o indywidualne projekty i wymiarami są dopasowane do konkretnych wnętrz. Składają się z najwyższej jakości komponentów, w tym drewna, szkła, metalu oraz kamienia, precyzyjnie łączonych w funkcjonalną całość przez wykwalifikowanych pracowników. Każdy z naszych produktów jest wytrzymały, funkcjonalny i charakteryzuje się niezwykłą estetyką nawiązującą do klasycznych rozwiązań lub nowoczesnych form. Korzystając z naszej oferty, mogą Państwo nie tylko wybrać wymarzony kształt i styl zabudowy, ale również dobrać kolor.

Przede wszystkim oferujemy dostawę mebli kuchennych, w tym szafek i zabudów przeznaczonych do instalacji urządzeń kuchennych. Sprzęty tego rodzaju dostarczamy zarówno do obiektów mieszkalnych, jak i do biur. Odpowiednio zabudowane kuchnie doskonale nadają się do przyrządzania posiłków i stanowią idealne miejsce odpoczynku. Projektując zabudowy, dbamy o zachowanie odpowiedniej przestrzeni i funkcjonalności szafek. Ponadto w trosce o naszych klientów dokonujemy niezbędnych poprawek w instalacjach kuchennych.

Zajmujemy się również produkcją mebli do sypialni. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór szaf, szafek, stolików, garderób oraz łóżek. Jesteśmy także w stanie dostarczyć zabudowy pod sprzęt telewizyjny. Jednak szczególnie polecamy zamówienie mebli dziecięcych i młodzieżowych o dostosowanej do wieku wysokości i wymarzonym przez najmłodszych kształcie.

Dodatkowo dostarczamy sprzęty użytkowe, takie jak lady i gabloty do sklepów oraz biurka do budynków biurowych. Nasza oferta to również wyjątkowe systemy drzwiowe wyposażone w sprawdzone zamki, a także sprzęty łazienkowe. Zabudowana toaleta, szafka pod umywalką, zabudowane pralki oraz przemyślnie ukryte szuflady poprawiają estetykę tego ważnego pomieszczenia i są niezwykle funkcjonalne.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Więcej informacji oraz zdjęcia zrealizowanych zamówień znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Mel. Producent mebli biurowych, młodzieżowych i kuchennych

Mel. Producent mebli biurowych, młodzieżowych i kuchennych, Łomianki

Opinie (2)

Opinie o firmie Mel. Producent mebli biurowych, młodzieżowych i kuchennych

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Stanisław
Stanisław
5.0
29.11.2016
wiedzą, jak doradzić klientowi i nie naciągają, Dotrzymują terminów i są naprawdę dobrymi fachowcami. Gorąco polecam wszystkim!
Marta
Marta
5.0
22.11.2016
są to naprawdę dobrzy fachowcy - zrobili mi wymarzoną kuchnie. Meble są przepiękne i bardzo wygodne w użytkowaniu