Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5542592560
REGON: 092986541

O firmie

Wyposażenie teatrów, kin i ośrodków kultury, Megan Seating Sp. z o.o., Otowice Od wielu lat naszą specjalizacją jest produkcja foteli i krzeseł do miejsc publicznych. Zależy nam na pełnym komforcie osób przebywających w teatrach, czy kinach. Nasza firma Megan Seating zlokalizowana jest w Otowicach, na terenie powiatu bydgoskiego, w województwie kujawsko-pomorskim.

Oferta

Fotele kinowe, czy teatralne powinny być wygodne dla widza, a także funkcjonalne. Warto zaufać specjalistom, aby wybrać najlepsze rozwiązania. Każdy obiekt posiada inne wymiary, akustykę oraz rozmieszczenie, dlatego wybór foteli jest niezwykle ważny i warto zrobić to z profesjonalistą.

Do jakich miejsc przeznaczone są fotele firmy Megan Seating z Otowic?

Produkcja foteli przeznaczona jest do takich miejsc jak sale kinowe, czy teatralne. Propozycja siedzisk idealnie sprawdzi się w salach koncertowych, konferencyjnych oraz audytoryjnych. Fotele do kina, czy teatru, dopasowywane są do warunków, które panują w danym pomieszczeniu.

Czym charakteryzują się fotele firmy Megan Seating z Otowic?

Przede wszystkim są komfortowe, a to jest najważniejsze przy wyborze siedzisk. Występują w wielu rodzajach, mogą być rozkładane i posiadać dodatkowe akcesoria. Firma posiada w ofercie fotele do zabudowy oraz takie, które posiadają dodatkowe miejsce na napój. Warto polecić ekskluzywne fotele, które wykonane są ze skóry. Montaż produktów odbywa się sprawnie. Klienci mają pewność, że wykonane fotele na zamówienie będą idealnie pasować do danego pomieszczenia. Ciekawy design nada wnętrzu nowy charakter. Oferta obejmuje fotele pikowane oraz gładkie, zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne.

Co obejmuje oferta firmy?

Do zadań firmy należy produkcja foteli, która odbywa się w sprawny i profesjonalny sposób. Rocznie są w stanie stworzyć ponad 35000 sztuk, którymi zaopatrują nie tylko obiekty w Polsce, ale także w Niemczech. Holandii, Francji, czy Szwecji. Oferta obejmuje planowanie rozmieszczenia foteli. Pracownicy proponują dobór foteli do indywidualnych potrzeb, a także dopasują takie produkty, aby ich właściwości techniczne były odpowiednie do pomieszczenia. Stylistyka dobierana jest do wymagań klienta oraz specyficznych cech danego obiektu. W razie jakichkolwiek problemów, firma proponuje serwis foteli i krzeseł.

Na co należy zwrócić uwagę wybierając fotele kinowe?

Aby zapewnić pełną wygodę, wybierając fotele trzeba zadbać o ich odpowiednią wysokość i szerokość. Fotele muszą być stabilne, a przy mierzeniu odstępów trzeba wziąć pod uwagę także to, czy posiadają dodatkowe wyposażenie. Warto także upewnić się, czy oferta obejmuje fotele z atestami, takie jak w firmie Megan Seating. Niezbędna okaże się tutaj pomoc techniczna, która udzielana jest przez pracowników firmy Megan Seating z Otowic.

Liczne realizacje firmy Megan Seating z Otowic pozwalają na dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klientów, a także dynamiczy rozwój działalności.

Kontakt

Kontakt Megan Seating Sp. z o.o.

Megan Seating Sp. z o.o., Otowice

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Megan Seating Sp. z o.o.