Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 17:00
Wt.
10:00 - 17:00
Śr.
10:00 - 17:00
Cz.
10:00 - 17:00
Pt.
10:00 - 17:00
Sb.
10:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7511001435
REGON: 531379528
Rok założenia:
1997

O firmie

Firma Mediacomp, świadcząca profesjonalne usługi informatyczne, znajduje się w Kluczborku, na terenie województwa opolskiego. Działalność rozpoczęliśmy już ponad 20 lat temu. Zajmujemy się także sprzedażą akcesoriów komputerowych oraz serwisem i naprawą komputerów. Osobą decyzyjną w firmie jest Jarosław Topolski.

Oferta

Jesteśmy profesjonalistami w branży usług informatycznych. Wyspecjalizowani pracownicy w Mediacomp podejmują się naprawy, konserwacji i czyszczenia sprzętu biurowego. Wieloletnia praktyka zawodowa i znajomość branży sprawia, że doskonale poznaliśmy oczekiwania Klientów i spełniamy je dzięki dużemu zaangażowaniu i wysokim kompetencjom. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy.

Zajmujemy się sprzedażą drukarek, laptopów, komputerów, notebooków i pozostałego sprzętu komputerowego. W skład naszej oferty wchodzi także kompleksowa obsługa informatyczna, w tym odzyskiwanie danych, obsługa sieci komputerowych czy też odzyskiwanie danych. Ponadto wykonujemy kompie bezpieczeństwa i usuwamy wirusy z oprogramowania. Co więcej, dokładnie czyścimy laptopy i komputery, aby zwiększyć wydajność ich działania.

Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy w przypadku, gdy będziecie Państwo potrzebowali fachowego doradztwa dotyczącego zakupu nowego komputera. Umiejętnie dostosujemy propozycję do możliwości finansowych i indywidualnych preferencji.

Podążamy za nowinkami technicznymi, a najciekawsze propozycje staramy się wprowadzić do oferty.

Zapraszamy do naszego punktu w Kluczborku.

Profesjonalne usługi informatyczne? Tylko w Mediacomp!

Kontakt

Kontakt Mediacomp Usługi informatyczne Akcesoria komputerowe

Mediacomp Usługi informatyczne Akcesoria komputerowe, Kluczbork

Opinie (0)

Opinie o firmie Mediacomp Usługi informatyczne Akcesoria komputerowe