Projektowanie, wykonywanie oraz wdrażanie serwisów WWW
Projektowanie, wykonywanie oraz wdrażanie serwisów WWW, Mediacomp Andrzej Pyzowski, Mirzec-Majorat

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6641038258
REGON: 290889879

O firmie

FIrma Mediacomp mieści się w miejscowości Mirzec-Majorat, w gminie Mirzec, w powiecie starachowickim, na terenie województwa świętokrzyskiego. Firma powstała już w 1997 roku. Jesteśmy znanym dostawcą Internetu, możemy poszczycić się gronem stałych, zadowolonych klientów. Właścicielem jest Andrzej Pyzowski.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług dotyczących tworzenia nowoczesnych sieci teleinformatycznych z szerokopasmowym dostępem do Internetu w technologii bezprzewodowej. Zajmujemy się prowadzeniem serwisu zarówno komputerów, jak i urządzeń peryferyjnych. Podejmujemy się na specjalne zlecenie zaprojektowania, wykonania oraz wdrożenia serwisów www. Oferujemy Państwu zakup nowych i używanych akcesoriów oraz podzespołów komputerowych.

Nasz internet jest szybki i niezawodny. Umożliwia on korzystanie z przeglądarek stron www oraz transferować pliki – FTP i P2P, a także korzystanie z darmowych skrzynek poczty elektronicznej oraz dyskutowanie w grupach dyskusyjnych Usenetu.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy służą radą i fachową pomocą. Wszystkie powierzone nam zlecenia wykonujemy profesjonalnie i w terminie ustalonym wcześniej z Klientem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Mediacomp.

Kontakt

Kontakt Mediacomp Andrzej Pyzowski

Mediacomp Andrzej Pyzowski, Mirzec-Majorat

Opinie (0)

Opinie o firmie Mediacomp Andrzej Pyzowski