Komponenty do mebli twardych
Komponenty do mebli twardych, Mebel Art Sp. z o.o., Chróścice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7470005079
REGON: 530560830
KRS: 0000049691
Dodatkowe kontakty:

77 469 56 42

Rok założenia:
1992

O firmie

Siedziba naszej firmy Mebel Art znajduje się w Chróścicach, w powiecie opolskim, w województwie opolskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1992 roku. Dzięki bogatemu doświadczeniu branżowemu jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Oferta

Od początku istnienia firmy jesteśmy związani z branżą meblarską i przemysłem drzewnym. Aktywnie współpracujemy z firmami działającymi w branży meblarskiej. W zakresie akcesoriów przeznaczonych do mebli tapicerowanych współpracujemy z renomowanymi firmami: OKE z Niemiec i Delahousse z Francji. Natomiast z austriacką firmą Wintersteiger współpracujemy w zakresie technologii cienkiego cięcia drewna.

Nie spoczywamy na laurach, ale cały czas się prężnie rozwijamy. W ofercie naszej firmy znaleźć można między innymi:
  • materiały do mebli tapicerowanych,
  • pasy elastyczne,
  • przekładki filców,
  • piły taśmowe do traków moblinych,
  • piły tarczowe.
Ponadto świadczymy usługi, takie jak ostrzenie czy regeneracja pił taśmowych. Prace te przeprowadzamy na najnowocześniejszych maszynach szwajcarskiej firmy Iseli. Należy ona do wiodących oferentów w zakresie obróbki pił tarczowych, trakowych i taśmowych.

Naszą specjalnością jest maszynowe wypełnianie sęków drewnianych Wintersteiger i produkcja lamel drewnianych Wintersteiger. Specjalizujemy się też w specjalistycznych maszynach do produkcji parkietu Gebrüder Schröder.

W atrakcyjnej cenie mamy formatki sprężynowe Spühl/Fides, a także maszyny i linie grupy GSG. Dużym zainteresowaniem cieszą się komponenty do mebli tapicerowanych i materacy. Ponadto klienci zaopatrzą się u nas w dodatki tapicerskie i pasmanteryjne, gwoździe ozdobne oraz guziki. Nie zabraknie u nas profili tapicerskich, ani włóknin. Uzupełnienie oferty stanowi kryształowe gałki i uchwyty zapewniające unikalny wygląd mebli.

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanego asortymentu i świadczonych usług.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty.

Wideo

Kontakt

Kontakt Mebel Art Sp. z o.o.

Mebel Art Sp. z o.o., Chróścice

Opinie (0)

Opinie o firmie Mebel Art Sp. z o.o.