Obsługa podmiotów prowadzących działalność gospodarczą
Obsługa podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, MBJ Biznes Sp. z o.o., Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7792415475
Dodatkowe kontakty:

61 662 87 91

509 516 228

Rok założenia:
2013

O firmie

Siedziba spółki MBJ Biznes znajduje się w Poznaniu. Firma na obszarze stolicy Wielkopolski od 2001 roku i zapewnia kompleksową obsługę procesów księgowych i finansowych. Biuro działa na zlecenie klientów indywidualnych oraz rozmaitych podmiotów gospodarczych.

Oferta

Jeśli prowadzą Państwo firmę, to dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy rachunkowej oferowanej przez biuro MBJ Biznes. Spółka zapewnia profesjonalne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i dopasowanie do oczekiwań klientów. Podstawą firmowej działalności jest prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz ewidencjonowanie operacji gospodarczych. Wraz z końcem roku biuro rozliczy finanse klienta i dostarczy zeznanie podatkowe do urzędu skarbowego. Alternatywą dla wymienionych zadań jest nadzór księgowy. W ramach niego księgowe sprawdzają poprawność wypełniania dokumentów i dzięki temu zapobiegają ewentualnym konsekwencjom błędów. Do działań prewencyjnych można także zaliczyć ustalanie polityki rachunkowości oraz tworzenie planów zakładowych kont.

W ramach pomocy księgowej MBJ Biznes realizuje również usługi kadrowo-płacowe,w tym przygotowuje umowy o pracę, zlecenia i o dzieło. Rejestruje także pracowników w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, rozlicza co miesiąc ZUS i przygotowuje zeznania podatkowe. W biurze powstają ponadto:
  • listy płac
  • karty wynagrodzenia
  • świadectwa pracy
  • zaświadczenia o wynagrodzeniu
  • zaświadczenia o zatrudnieniu dla pracowników
Klienci biznesowy z pewnością ucieszą się z usługi polegającej na pośrednictwie leasingowym. Leasing maszyn, urządzeń i samochodów jest często korzystniejszy niż kupno, a firma służy pomocą przy wyborze najlepszej opcji, uzyskaniu niskich kosztów i przy innych potrzebnych do uzyskania leasingu czynnościach.

Uzupełnieniem oferty biura są usługi świadczone na rzecz cudzoziemców. Udzielana jest im pomoc w uzyskaniu pozwoleń na pracę i pobyt, oświadczenia o zamiarze powierzenia pracy i przy rejestracji podatkowej. Dodatkowo cudzoziemcy mogą liczyć na pomoc w rozliczaniu się z urzędem skarbowym.

Więcej informacji dotyczących MBJ Biznes można uzyskać pod podanym numerem telefonu lub znaleźć na stronie internetowej.

Zakres działalności

Certyfikaty
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Konsultacje poza godzinami pracy
Odbiór dokumentów od klienta
Reprezentacja klienta w urzędach i innych instytucjach
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Firmy międzynarodowe
Fundacje i Stowarzyszenia
Klienci indywidualni
Spółki akcyjne
Spółki cywilne
Spółki jawne
Spółki komandytowe
Spółki komandytowo-akcyjne
Spółki partnerskie
Spółki z o.o.
Zasięg działalności
Krajowy
Lokalny
Wojewódzki

Kontakt

Kontakt MBJ Biznes Sp. z o.o.

MBJ Biznes Sp. z o.o., Poznań

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie MBJ Biznes Sp. z o.o.