Doświadczony tłumacz języka francuskiego
Doświadczony tłumacz języka francuskiego, Mazurkiewicz - Kaźmir Anna. Tłumacz, Ząbki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7121051017
REGON: 430651049
Rok założenia:
2006

O firmie

Nazywam się Anna Mazurkiewicz-Kaźmir i specjalizuję się w usługach translatorskich. Siedziba mojego biura zlokalizowana jest w Ząbkach, w powiecie wołomińskim, w województwie mazowieckim. Działalność w branży prowadzę nieustannie od 1996 roku. Zapewniam pełen profesjonalizm.

Oferta

Głównym profilem mojej działalności są tłumaczenia uwierzytelnione oraz zwykłe z języka francuskiego. Mogę Państwu zaproponować tłumaczenie umów i kontraktów, instrukcji obsługi oraz przysięgłe dokumentów samochodowych. Oferuję zarówno tłumaczenia pisemne, jak i ustne. Podejmę się przekładu dokumentów unijnych, świadectw szkolnych, umów, sprawozdań finansowych i innych ważnych dokumentów.

Do zakresu świadczonych przeze mnie usług należy tłumaczenie dokumentów prawnych, technicznych, ekonomicznych oraz tych z dziedziny budownictwa czy bankowości.

Oferta mojego biura skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz małych i dużych przedsiębiorstw.

Służę pomocą i fachowym doradztwem. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z zaangażowaniem. Zależy mi na zadowoleniu Klientów. Na mojej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny.

Zapraszam do współpracy.

Kontakt

Kontakt Mazurkiewicz - Kaźmir Anna. Tłumacz

Mazurkiewicz - Kaźmir Anna. Tłumacz, Ząbki

Opinie (0)

Opinie o firmie Mazurkiewicz - Kaźmir Anna. Tłumacz