Strzyżenie damskie i męskie
Strzyżenie damskie i męskie, Maylook Maja Jasińska, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5213500083
REGON: 147482692
Rok założenia:
2018

O firmie

Maylook to firma świadcząca usługi fryzjerskie. Salon działa od 2018 roku w Warszawie. Specjalizujemy się w strzyżeniu damskim oraz strzyżeniu męskim. Właścicielką salonu jest Maja Jasińska.

Oferta

Jeśli szukają Państwo salonu fryzjerskiego, w którym fryzjer dobierze odpowiednią fryzurę do kształtu twarzy, to zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą. W naszym salonie fryzjerskim świadczymy usługi zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zatrudniamy fryzjerów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Chętnie doradzimy i pomożemy podczas wyboru odpowiedniej fryzury.

Świadczymy takie usługi jak:
  • strzyżenie damskie,
  • strzyżenie męskie,
  • farbowanie,
  • flamboyage i baleyage,
  • zabiegi pielęgnujące włosy.
Ponadto wykonujemy różnego rodzaju fryzury okolicznościowe. Odpowiednio uczeszemy na ślub, studniówkę, imprezę firmową czy inną ważną okazję. Osoby zmagające się ze zniszczonymi i pozbawionymi blasku włosy zapraszamy na zabiegi pielęgnacyjne, dzięki odpowiednim preparatom odżywimy włosy i nadamy im blask.

Zatrudnieni w naszym salonie fryzjerzy to osoby wykwalifikowane i doświadczenie. Stale podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Każdy Klient może liczyć na fachowe doradztwo podczas wyboru fryzury. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja Klienta.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i skorzystania z fachowych usług salonu fryzjerskiego Maylook z Warszawy.


Artykuły

Keratynowe prostowanie włosów. Jakie są jego największe zalety?
Keratynowe prostowanie włosów. Jakie są jego największe zalety?
Keratynowe prostowanie włosów to duża oszczędność czasu i regeneracja pasm. Jakie jeszcze są efekty zabiegu?

Wideo

Kontakt

Kontakt Maylook Maja Jasińska

Maylook Maja Jasińska, Warszawa

Opinie (3)

Opinie o firmie Maylook Maja Jasińska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Oliwia
Oliwia
5.0
17.11.2019
Warto skorzystać z usług tego salonu. Zrobili mi świetne ombre. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!
Iwona
Iwona
5.0
26.09.2019
Moim zdaniem to jeden z lepszych salonów fryzjerskich w Warszawie. Wykonują niesamowite strzyżenia. Jestem bardzo zadowolona.
Bogna
Bogna
5.0
31.07.2019
Chodzę do tego fryzjera regularnie. Dbają o kondycję moich włosów, nakładają mi wiele odżywek i zawsze bardzo ładnie ścinają włosy.