Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
09:00 - 18:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8221412283
REGON: 710504366
Rok założenia:
1997

O firmie

Nazywam się Małgorzata Wilczyńska i z zawodu jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Ukończyłam filologię germańską na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie rozwijałam swoje umiejętności. Ponadto doświadczenie zawodowe zdobywałam prowadząc współpracę z międzynarodowymi przedsiębiorstwami.

Podstawowym profilem mojej działalności jest wykonywanie tłumaczeń z języka niemieckiego na polski i odwrotnie. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami oferty mojego biura tłumaczeń Mawil, które siedzibę ma w Warszawie na Ursynowie. Działalność rozpoczęłam w 1997 roku.

Oferta

Świadczę profesjonalne usługi tłumaczeniowe. Specjalizuję się zarówno w przekładach ustnych, jak i pisemnych. Problemu nie stanowią dla mnie ani tłumaczenia zwykłe, ani uwierzytelnione. Podejmę się realizacji każdego powierzonego mi zlecenia, nawet w trybie ekspresowym, jeżeli sprawa jest pilna.

Stawiam na nieustanny rozwój i poszerzanie wiedzy, by trafić do jeszcze większej ilości klientów. Zależy mi przede wszystkim na Państwa zadowoleniu, dlatego solidnie i z zaangażowaniem wykonuję każde powierzone mi zadanie. Dokładam wszelkich starań, by przekazać dokładny sens merytoryczny i aby tekst był zrozumiały dla czytającego.

Z zakresu tłumaczeń ustnych oferuję tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne. Pierwsze polegają na wysłuchaniu osoby mówiącej, a następnie tłumaczenie jej słów. Z kolei te ostatnie to przekłady szeptane, czyli powstające z minimalnym opóźnieniem do komunikatu wyjściowego. Odbywają się w kontakcie bezpośrednim z odbiorcą.

Kolejnym profilem mojej działalności jest nauczanie języka niemieckiego. Oferta ta skierowana jest do osób fizycznych i klientów biznesowych. Mogą odbywać się w grupach lub w formie zajęć indywidualnych. Organizuję ciekawe, a przede wszystkim skuteczne szkolenia odbywające się w siedzibie klienta. Stosuję skuteczne formy nauczania, dzięki którym szybko opanujecie Państwo materiał. Ponadto świadczę usługi z zakresu zarządzania projektami.

Czas realizacji zlecenia ustalam z klientem. Szczególną uwagę przykładam do poprawności językowej, stylistycznej i interpunkcyjnej. Zapewniam spójność tekstu i efektywne nauczanie na kursach językowych. Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej i w razie dodatkowych pytań do kontaktu.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do współpracy z doświadczonym tłumaczem.

Zakres działalności

Specjalizacja językowa
Rodzaj usługi
Rodzaj tłumaczenia

Wideo

Kontakt

Kontakt Mawil. Tłumacz przysięgły języka niemieckiego. M. Wilczyńska

Mawil. Tłumacz przysięgły języka niemieckiego. M. Wilczyńska, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Mawil. Tłumacz przysięgły języka niemieckiego. M. Wilczyńska