Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6691727439
REGON: 330294530
Rok założenia:
2014

Polecane oferty

Nasz ośrodek wczasowy Katani oferuje Państwu różnorodną ofertę noclegową nad polskim morzem. Państw...
Dworek Jamneński położony jest w malowniczej okolicy, w pobliżu szerokiej plaży. To idealne miejsce...
Ogromnym atutem ośrodka Mewa jest jego lokalizacja, gdyż znajduje się bardzo blisko plaży. Oferujem...
Oleńka jest to nowoczesny ośrodek wczasowy w Sarbinowie. Posiadamy drewniane, sześcioosobowe domki ...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Marynarski. Dom wczasowy" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 6691727439. Firma ma numer REGON: 330294530.

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Darłowo w województwie zachodniopomorskim. Działa na rynku od 2014 roku. Przedsiębiorstwo znajduje się na Marynarska 44. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 76-153 Darłowo. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 54.43086N, 16.3765E. Zapraszamy Państwa do kontaktu również poprzez adres e-mail: rezerwacja@marynarski.pl. Firma "Marynarski. Dom wczasowy" prowadzi swoją działalność w branży Domy wypoczynkowe, pensjonaty i schroniska.

"Marynarski. Dom wczasowy" zapewnia swoim Gościom przyjemne i stylowo urządzone pokoje spełniające indywidualne wymagania oraz oferuje dobrą ofertę z zakresu usług gastronomicznych. Oferowane przez okolicę niezwykłe walory krajobrazowe i turystyczne sprawiają, iż wypoczynek w miejscowości Darłowo jest przyjemnym, a równocześnie aktywnie spędzonym pobytem wypoczynkowym.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 94 314 38 92.

Kontakt

Kontakt Marynarski. Dom wczasowy

Marynarski. Dom wczasowy, Darłowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Marynarski. Dom wczasowy