Wysokiej jakości ekogroszek, brykiet, miał
Wysokiej jakości ekogroszek, brykiet, miał, Martom. ZHU, Świdnica

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9731014719
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Martom znajduje się w Świdnicy, w powiecie zielonogórskim, w województwie lubuskim. Działamy również na terenie: Krosna Odrzańskiego, Wolsztyna, Nowej Soli, Głogowa, Żarów, Zielonej Góry, Świebodzina, Nowego Tomyśla i Międzyrzecza.

Zapraszamy też do drugiego oddziału:

Maxrol Zakład Zaopatrzenia Rolnictwa
ul. Zawada-Zielonogórska 70
66-001 Zielona Góra
tel. (68) 321 21 72

Oferta

Specjalnością firmy Martom jest sprzedaż opału. W ofercie przedsiębiorstwa znajdą Państwo szeroki wybór węgla, w tym węgiel kamienny orzech. Jest to węgiel sprowadzany z polskich kopalni. Posiadamy doskonałe właściwości grzewcze. Ponadto nie ma tendencji do sklejania się, dzięki czemu bardzo dobrze się wypala. Z powodzeniem można stosować go w piecach kaflowych, kuchniach, a nawet piecach centralnego ogrzewania.

Dużym zainteresowaniem cieszy się węgiel kamienny orzech wysokokaloryczny. Przeznaczony jest do pieców centralnego ogrzewania. Z uwagi na wysoką kaloryczność osiąga bardzo wysoką temperaturę. Jedną z jego najważniejszych zalet jest fakt, że pozostawia po sobie zaledwie 3-5% popiołu.

Oferta przedsiębiorstwa Martom to także węgiel kamienny kostka. Jest on bardzo gruby, dzięki czemu na dłużej pozostaje w piecu. Natomiast dobra kaloryczność pozwala na osiągnięcie odpowiedniej temperatury i rzadsze wizyty w kotłowni. Dobrze się spala, pozostawiając tylko znikome ilości popiołu.

Oferowany przez nas ekogroszek to doskonały, wysokokaloryczny polski węgiel do pieców z podajnikiem. Jego jednolita gramatura sprawia, że nie zapycha on podajnika. Prowadzimy sprzedaż ekogroszku luzem i w workach.

Na uwagę zasługuje również węgiel kamienny groszek – wysokokaloryczny węgiel, który może być stosowany sam lub jako uzupełnienie do miału do pieców miałowych. Stosując go uzyskujemy wysoką temperaturę, a spalając się nie powoduje sklejania się. Ponadto pozostawia po sobie minimalną ilość popiołu.

Uzupełnienie oferty stanowi:
 • miał,
 • węgiel brunatny,
 • koks.
Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Martom.

Artykuły

Co zawiera kompleksowa oferta składu opału?
Co zawiera kompleksowa oferta składu opału?
Dobre składy opału dostarczają swoim klientom wysokiej jakości węgiel kamienny i brunatny w różnej postaci – poszczególne rodzaje dopasowane są np. do pieców.

Wideo

Kontakt

Kontakt Martom. ZHU

Martom. ZHU, Świdnica

Opinie (2)

Opinie o firmie Martom. ZHU

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Dominik
Dominik
5,0
12.11.2018
Regularnie się u nich zaopatruję i nigdy się nie zawiodłem. Mają przystępne ceny, a na węgiel nie można narzekać.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Zuza
Zuza
5,0
12.09.2018
Godny polecenia skład opału. Spory wybór węgla, a sam węgiel wysokiej jakości, bez żadnego kamienia. Dobrze się spala i jest w dobrej cenie.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0