Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8381608664
REGON: 140611360
Rok założenia:
2006

O firmie

Sprzęt i akcesoria do instalacji sanitarno-grzewczych, Martiv Montaż kabin prysznicowych, Warszawa Mativ jest prężnie rozwijającą się firmą, działającą od 2006 roku w branży sanitarnej. Wieloletnie doświadczenie, poparte wiedzą i zaangażowaniem naszych pracowników sprawia, że zajmujemy czołową pozycję na krajowym rynku. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie.

Oferta

Czym zajmuje się firma Mativ z Warszawy?

Zajmujemy się sprzedażą, montażem oraz serwisowaniem urządzeń sanitarnych, m.in. kabin prysznicowych i wanien z hydromasażem. Prężna współpraca z wieloma uznanymi w kraju producentami armatury łazienkowej sprawia, że możemy dostarczyć Państwu produkty najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jakie usługi świadczą pracownicy warszawskiej firmy Mativ?

Pracownicy warszawskiej firmy Mativ zapewniają fachowe doradztwo, a poza tym świadczą usługi związane z uszczelnianiem kabin i wanien, a także składaniem kabin i podłączaniem wanien SPA. Zajmują się oni również naprawą i montażem kabin prysznicowych. Niewątpliwym uzupełnieniem oferty są usługi montażu baterii oraz całych instalacji hydraulicznych.

Co sprzedaje firma Mativ z Warszawy?

Warszawska firma Mativ poza działalnością usługową zajmuje się sprzedażą części zamiennych do kabin i wanien. Wszystkie zakupione u nas produkty objęte są fachowym gwarancyjnym i pogwarancyjnym serwisem! W trosce o interesy naszej firmy oraz naszych Kontrahentów, wykupiliśmy ubezpieczenie Warta Biznes, które obejmuje ubezpieczenie OC.

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której umieściliśmy szczegółowe informacje o naszej działalności i oferowanych produktach. Zapraszamy również do skorzystania z prowadzonego przez nas sklepu internetowego. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt. Nasi pracownicy zawsze chętnie wyjaśniają wszelkie wątpliwości i udzielą fachowych porad.

Urządź z nami łazienkę swoich marzeń.

Marki i specjalizacje

Prowadzimy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny takich marek, jak: Breezz, Durasan, Essente, Ferro, Kerra, Kuchinox, Loge, Duschy, Laveo, Sanitop Wingenroth, Midas Trading, Invena, Novoterm, Omnires, Hydro-San.

Wideo

Kontakt

Kontakt Martiv Montaż kabin prysznicowych

Martiv Montaż kabin prysznicowych, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (3)

Opinie o firmie Martiv Montaż kabin prysznicowych

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Zbyszek
Zbyszek
5,0
22.03.2017
Znają się na rzeczy. Montowali u mnie kabinę prysznicową. Pojawili się w umówionym terminie, montaż też ok. Polecam
  • Jakość/cena
    5,0
  • Obsługa
    5,0
  • Godne polecenia
    5,0
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
15.07.2014
Naprawa mojej kabiny przebiegła szybko bez żadnych dodatkowych uszkodzeń. Polecam atrakcyjne ceny
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
07.02.2013
Usługi na wysokim poziomie. Polecamy firmę - zamawiamy towar u nich po raz kolejny i jak zwykle jesteśmy pewni, że wszystko będzie zrobione starannie oraz terminowo. Jesteśmy w pełni zadowoleni z obsługi jak i z produktów oferowanych przez tą firmę. Dziękujemy.