Producent wielosmakowych galaretek w cukrze
Producent wielosmakowych galaretek w cukrze, Mark-Met, Sulejówek

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8221976198
REGON: 140914473

O firmie

Nieprzerwanie od 1984 roku prowadzimy cukiernię Mark-Met. Jej siedziba zlokalizowana jest Sulejówku, na terenie województwa mazowieckiego. Właścicielką oraz osobą zarządzającą przedsiębiorstwem jest Katarzyna Adamczyk Krekora, która zdobyła wiele nagród w produkcji wyrobów cukierniczych.

Oferta

Do produkcji galaretek używamy wyłącznie naturalnych składników, które starannie selekcjonujemy. Zależy nam na tym, by oferować świeże i pyszne produkty o niezmiennym smaku. Nasze wyroby cukiernicze wyróżnia żywa barwa, wyszukany oraz niepowtarzalny smak i wyjątkowe wzornictwo.

Nasza oferta to między innymi:
  • galaretka wielosmakowa,
  • galaretka na ciastku,
  • babeczki z galaretką,
  • galaretka wielosmakowa w cukrze,
  • galaretka w cukrze na bazie agaru,
  • galaretka wieloowocowa obłożona ciastkiem maślanym,
  • galaretka zawijana,
  • galaretka wieloowocowa.
Proponujemy galaretkę w różnych kolorach i wzorach. Mamy na przykład galaretki w kształcie serc, cytrynek, kwiatków bądź piramidek. Asortyment pakowany jest w kartonach o pojemności 2,5 oraz 1,5 kg. Gwarantujemy, że spełnia wszelkie normy żywnościowe.

Produkty mogą Państwo nabyć w siedzibie naszej firmy oraz w hurtowniach ulokowanych na terenie całego kraju.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i podjęcia współpracy z przedsiębiorstwem Mark-Met.

Artykuły

Pyszne galaretki na każdą okazję
Pyszne galaretki na każdą okazję
Renomowany producent Mark-Met oferuje swoim wyjątkowe wyroby cukiernicze: galaretki w cukrze wytwarzane w różnych kształtach, kolorach i o różnych smakach.
Jak wygląda produkcja galaretek?
Jak wygląda produkcja galaretek?
Kluczem do produkcji galaretek, jest ich formowanie – w różne kształty – a także stosownie odpowiedniego środku żelującego, np. agaru, pektyny, czy karagenu.
Lekka, ładna i apetyczna – rzecz o galaretce
Lekka, ładna i apetyczna – rzecz o galaretce
Galaretka to deser doskonały. Jest apetyczna, lekka i korzystnie wpływa na nasz wygląd. Czego więcej chcieć od słodyczy?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Mark-Met

Mark-Met, Sulejówek

Opinie (9)

Opinie o firmie Mark-Met

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Wioletta
Wioletta
5.0
23.07.2019
Pamiętam jak ojciec przyjeżdżał z delegacji i zawsze nam przywoził ich piramidki. Teraz czasy się zmieniły, ale ja wciąż kupuje je dla moich pociech. Wszyscy je uwielbiamy :)
Marysia
Marysia
5.0
11.05.2019
Jest coś takiego w tych galaretkach, że smakują jak żadne inne. Zawsze wyszukuję ich produktów gdy jestem w sklepie bo te ich cytrynki to prawdziwe niebo w gębie!
Przemek
Przemek
5.0
30.03.2019
Zajadamy się ich galaretkami całą rodziną już kolejne pokolenie! To najpyszniejsze owocowe łakocie jakie można dostać w Polsce!
Patryk
Patryk
5.0
25.01.2019
Ich cytrynki kojarzą mi się ze smakiem dzieciństwa. Pamiętam, że jako dziecko strasznie je uwielbiałem. Teraz kupuje je moim dzieciom.
Igor
Igor
5.0
23.11.2018
Zawsze smaczne, świeże i najwyższej jakości. Nigdy nie zawiodłem się na tych galaretkach. Polecam.
Łucja
Łucja
5.0
03.09.2018
Bardzo pyszne galaretki. Szeroki wybór smaków, niskie ceny i fachowe doradztwo. Super firma.
Iwona
Iwona
5.0
18.07.2018
Kupuje galaretki tej firmy dla moich dzieciaków. Córka i syn nie jedzą żadnych innych wyrobów cukierniczych niż te. Wcale się nie dziwię, produkty są wyśmienite.
Laura
Laura
5.0
19.05.2018
Ceny niskie, a za to jakość bardzo wysoka. Często zaopatruje sklep w wyroby tej cukierni. Produkty zawsze dostarczane są na czas. Nigdy nie przyjechały nieświeże lub niedobre. Polecam serdecznie.
Mira
Mira
5.0
31.03.2018
Pyszne galaretki w wielu różnych rodzajach. Produkty zawsze są świeże i wyśmienite. Reglanie zamawiam je do mojego sklepu. Klientki są pod wrażeniem ich niepowtarzalnego smaku.