Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7341741126
REGON: 120040363
Rok założenia:
2001

O firmie

Nazywam się Maria Janus, jestem magistrem i tłumaczem przysięgłym języka włoskiego i francuskiego. Działalność prowadzę od 2001 roku. Siedziba mojego biura znajduje się w Nowym Sączu, ale z moich usług korzystają klienci z terenu całej Małopolski.

Oferta

Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z wiedzą i zaangażowaniem sprawiają, że od lat grono moich klientów systematycznie się powiększa. Jako tłumacz przysięgły zajmuję się tłumaczeniami ustnymi i pisemnymi z języków obcych - włoskiego i francuskiego.

Na zlecenie wykonuję tłumaczenia takich tekstów jak:
  • teksty literackie,
  • dokumenty urzędowe,
  • pisma sądowe.
Podejmuję się również tłumaczeń dokumentów z wąskich, specjalistycznych dziedzin, np. związanych z techniką. Pracuję jako profesjonalny tłumacz języka włoskiego i francuskiego, bo praca tłumacza to dla mnie równocześnie wielka pasja. Przez ponad piętnaście lat mojej rynkowej działalności wykonałam setki udanych tłumaczeń i dzięki temu nie tylko zdobyłam zaufanych klientów, ale także cenną praktykę. Ponieważ w tłumaczeniu ważna jest dokładność staram się być skrupulatna i rzetelna w działaniu, jak najwierniej dokonując przekładu. Działam szybko i terminowo. Proponuję atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszam zainteresowane osoby do współpracy.

Kontakt

Kontakt Maria Janus Tłumacz przysięgły jęz. włoskiego i francuskiego

Maria Janus Tłumacz przysięgły jęz. włoskiego i francuskiego, Nowy Sącz

Opinie (0)

Opinie o firmie Maria Janus Tłumacz przysięgły jęz. włoskiego i francuskiego